Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Європейський колаж смілянських школярів
Четвер, 18 травня 2017, 08:35

 

17 травня в загальноосвітній школі №7 відзначили День Європи.  Як завжди, євроклуб школи «Eurospace» склав план заходів та з захопленням долучився до їх проведення.  У фойє школи презентували інтерактивні стенди з цікавими матеріалами про історію створення ЄС та про Парад Шумана, що відбувся нещодавно у Варшаві,  фотокартками та характеристикою країн-членів, постерами до дня Європи та символікою Євросоюзу, які виготовили учні школи власноруч. Також, учні євроклубу презентували стенд-звіт про роботу євроклубу протягом навчального року.

Святкування Дня Європи в нашій школі розпочалося під звуки Людвіга ван Бетховена «Оди до радості», який є гімном ЄС,  школярі зустрічали дітей, батьків, учителів у фойє, вітали їх зі святом та презентували кожному маленький прапорець Євросоюзу. Паралельно прес-секретарі клубу провели бліц-опитування та створили відеоролик на тему країн Європи.

На великій перерві школярі завітали до шкільної «Європейської площі», де відбулося святкування Дня Європи. Євроклубівці співали пісень англійською мовою, танцювали та мали змогу ознайомити зацікавлених з важливими фактами, які стосуються ЄС. Метою заходу було розвинути інтерес та донести цікаву інформацію про історичне минуле і сучасність країн-членів, розширити знання про їхню культуру, історію, традиції.

На базі центру лінгвокраїнознавства та міжнародної співпраці учні 9-Б класу представили молодшим школярам комп’ютерні презентації, завдяки яким відбулася віртуальна подорож до країн Європи (Великобританії, Фінляндії, Франції, Італії, Польщі, Молдови). Тож, учні початкових класів змогли відкрити для себе «вікно у Європу».

Зінаїда Надьон-Калюжка,

керівник євроклубу та завідувач центру

лінгвокраїнознавства та міжнародної співпраці ЗОШ №7