Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міський пляж

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Вирішували актуальні питання громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:14

 

 

 

17 травня в сесійній залі виконавчого комітету Смілянської міської ради відбулось засідання спеціалістів сектору по роботі з постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення з інвалідами-чорнобильцями та лікарями. На засіданні спеціалістами управління праці були надані роз’яснення щодо змін в законодавстві по санаторно-курортному лікуванні для інвалідів-чорнобильців та розглянуте питання щодо медичного обслуговування.

Чорнобильцям було проінформовано, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року № 854 затверджено порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Актуальним питанням було медичне обслуговування чорнобильців, де на всі питання відповіла лікар Лукович Н.Г. Також перед громадою виступив голова організації «Інваліди Чорнобиля» Могила В.М.