Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Зі святом привітали дітей Смілянського ЦППРК
Четвер, 01 червня 2017, 15:25

У перший літній день в Україні відзначають свято добра і надії – День захисту дітей. Це прекрасне свято не тільки для дітей, але й привід для дорослих ще раз нагадати про необхідність створення належних умов утримання та виховання підростаючого покоління, забезпечення прав та законних інтересів кожної дитини та головне - втілення цих завдань у конкретних діях.

1 червня кафе-бар «Атлантида» гостинно відкрила двері для 20 учнів Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких з нагоди Дня захисту дітей привітала начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна. Найкращі побажання дітям висловили також педагоги та вихователі закладу.

Діти з задоволенням провели час у спілкуванні, поласували смаколиками, і сподіваємося, надовго запам’ятають день дитинства як чудову пору здійснення мрій та сподівань. Головне – ці діти відчувають постійну підтримку і турботу дорослих людей, які допоможуть, підтримують, захистять.

Служба у справах дітей