Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Довгоочікуваний відпочинок
Четвер, 01 червня 2017, 16:07

Завершився 2016-2017 навчальний рік у школах. Але розпочався наступний довгоочікуваний етап для учнів – літнє оздоровлення. Адже протягом канікул дітям потрібно відпочити та набратись сил, здоров’я, енергії.

З метою гармонійного поєднання цих бажань та інтересів у школі № 3-колегіумі розпочав роботу пришкільний відпочинковий табір із денним перебуванням «Сонечко». Щороку учні з великим задоволенням відвідують його. Адже саме тут можна разом із своїми ровесниками не просто порадіти теплу, сонцю, яскравій зелені. А й весело провести час.

Відбулось відкриття табірної зміни, яке діти відзначили святковим концертом та веселою дискотекою. А 1 червня всі разом відсвяткували День захисту дітей, відвідали заходи у міському парку, поласували морозивом.

Різноманітні конкурси, змагання, інсценізації – це неповний перелік розваг, чекають на дітей у таборі «Сонечко». А корисне харчування, перебування на свіжому повітрі допоможуть по-справжньому оздоровити школярів. Сподіваємось, що час, проведений у пришкільному таборі «Сонечко», пролетить весело і з користю для учнів.

Прес-центр школи №3-колегіуму