Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Весна

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Калейдоскоп спортивних новин

28 травня  2017 за адресою вул. 40 років Перемоги, 8 відбувся відкритий Чемпіонат м. Сміла з традиційного карате присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У змаганнях брали участь команди: дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп», спортивні клуби «Спарта», «Восток» м. Сміла, команди з м. Черкаси: «Окінава» та клуб традиційного карате, всього біля 50 осіб.

Ці змагання по праву можна назвати міжнародними, тому що в них брав участь спортсмен із Єгипту. Організатори змагань: управління освіти, молоді та спорту і спортивний клубу «Спарта».  Спортсменів та глядачів привітали: заступник  міського  голови  Осейко Людмила Семенівна,  міський   голова м. Сміли 1990 – 1998 років, почесний Президент Центру олімпійської підготовки традиційного карате України  Котькало Олександр Борисович, ветеран Великої Вітчизняної війни  Гребінков Іван Ігнатович. Також учасників змагань привітали вихованці ДЮСШ «Олімп» відділення спортивної гімнастики. Переможці змагань: Федорук Олександр, Лобода Владислав, Цуканова Дар’я (м. Черкаси); Кобенко Максим, Чернявський Олександр, Савчук Михайло, Носаль Володимир, Шамрай Анастасія (м. Сміла). Нагороди вручали Олександр Котькало та головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Олена Живолуп.