Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Прем’єра історико-краєзнавчого фільму «Принцеса»
Вівторок, 06 червня 2017, 07:42

Відбувся прем’єрний показ  телевізійного фільму «Принцеса», знятого вихованцями гімназійного творчого об’єднання «ІДЕЯ».

В основі фільму – бажання кожної дівчинки відчути себе справжньою Принцесою та історична паралель, пов’язана з долею доньки молдовського господаря Василя Лупула Розанди, яку силоміць видали заміж за сина гетьмана Богдана Хмельницького Тимоша, аби зміцнити статус Української козацької держави – Гетьманщини.

Розанда – єдина принцеса, ім’я якої пов’язано з нашим містом. Не існує достовірних фактів про її перебування у Смілі, але на момент одруження Тимоша Хмельницького тут знаходився його двір, було утворено сотню і діяв свій уряд.

Знімальна група побувала у гетьманській резиденції у Чигирині, в Хотинській і Кам’янець-Подільській фортецях, які згадуються в історичних джерелах з ім’ям Розанди Лупул-Хмельницької.

Головна героїня фільму сучасна дівчинка Даринка намагається відчути і побачити те, що бачила і відчувала молдовська принцеса. Краса середньовічних замків, легенди, романтика пригод спонукають до мрій…

Але, виявляється, відчути себе справжньою Принцесою можна від буденних речей. Це почуття внутрішнє: задоволення собою, світом і людьми, які оточують. Казка для Даринки здійснилася!..

Прес-центр гімназії