Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Блискавка над мікрорайоном

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Спортивні новини від 08.06.2017

ВЕСЛУВАННЯ

03 червня  у м. Сміла відбулися відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное на призи срібного призера Олімпійських ігор Олександра Мотузенка. Змагання вже стали традиційними і проводяться  вшосте. У змаганнях брали участь сім команд: дві команди з м. Сміла (дитячо – юнацька спортивна школа «Олімп», тренери – Гусєв Д.В. і Пристайлова Т.В. та дитячо – юнацький спортивно – оздоровчий клуб «Локомотив», тренер – Кириленко Ю.М.), м. Черкаси, м. Новоархангельськ, смт. Вільшана, м. Гайворон та з  м. Умань. На урочистому відкритті змагань спортсменів вітали заступник міського голови Людмила Осейко, срібний призер Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року Олександр Мотузенко, та голова Федерації веслування Черкаської області Сергій Лесь. Також на змагання завітали секретар міської ради Віктор Федоренко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, спеціаліст Черкаського відділення Національного олімпійського комітету Олександр Гнатенко. Серед смілян переможцями та призерами стали: Олександр Хлевнюк – І місце, Олександра Михайленко – І місце, Владислав Силка – ІІІ місце, Євген Гаврилюк – ІІІ місце,  збірні екіпажі – Богдан Грязнов та Євген Палій – І місце, Михайленко Олександра, Кифарчук Аріанда – І місце. Нагороджували спортсменів грамотами та медалями заступник міського голови Людмила Осейко та срібний призер Олімпійських ігор, дванадцятиразовий чемпіон СРСР, почесний громадянин м. Сміла - Олександр Мотузенко.

КУБОК ЯВОРА

28 -  31 травня на стадіоні «Авангард»  відбувся традиційний  відкритий дитячо – юнацький турнір з футболу «Кубок  Явора» - 2017 серед дітей 2009 – 2010 років народження. У турнірі брали участь команди з міст Сміли, Черкас, Києва. І місце посіла команда спортивної дитячо – юнацької школи олімпійського резерву м. Черкаси, ІІ місце – команда олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного м. Київ, ІІІ місце – команда «Явір - Олімп» м. Сміла. Команди – переможці турніру, нагородили кубками, учасників команд  – медалями. Нагородження провела головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Олена Живолуп.