Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Зима

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

калейдоскоп спортивних новин

Міні -футбол

10 – 11 червня на спортивному майданчику зі штучним покриттям фізкультурно – спортивного клубу «Локомотив» за сприяння відділу молоді та спорту та Федерації футболу м.Сміла вперше відбувся турнір з міні – футболу серед  команд підприємств, установ, організацій нашого міста. У змаганнях взяли участь 5 команд, зокрема, збірні команди учасників АТО, «ВодГео», залізничників «Локомотив», «Смілаенергопромтранс» і команда виконавчого комітету міської ради. На урочистому відкритті турніру спортсменів вітав секретар міської ради Віктор Антонович Федоренко. Підтримували команду виконавчого комітету міської ради заступник міського голови Людмила Семенівна Осейко, керуючий справами міськвиконкому Олександр Євгенійович Головченко. За підсумками напружених футбольних баталій, І місце у турнірі посіла  команда ФСК «Локомотив» (капітан –  Олександр Говденко), ІІ місце –  команда ТОВ «Смілаенергопромтранс» (капітан – Віктор Кучерук), ІІІ – команда «Виконавчий комітет міської ради» (капітан – перший заступник міського голови Олексій Гончаренко). Секретар міської ради Віктор Антонович Федоренко нагородив переможців турніру  медалями та Кубком, а команди – учасниці -  грамотами.

 

 

Волейбол

10 червня у спортивній залі коледжу харчових технологій відбувся турнір з волейболу м.Сміла на Кубок Шамшуріна А.І. Змагання проводяться вже другий рік поспіль, а, отже, стали вже традиційними й збирають у цей день чимало уболівальників, зокрема, й ветеранів спорту нашого міста. Ініціатором змагань є колишній учень закладу,  колишній учасник збірної команди коледжу з волейболу – переможців всеукраїнських змагань, тренером якої був Анатолій Іванович Шамшурін, а нині начальник Смілянської ОДПІ Костянтин Синьогуб.

У турнірі взяли участь 5 команд, зокрема, й гості змагань – волейбольна команда дівчат з м.Кам’янка. З вітальним словом до учасників турніру звернулися начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк,  заступник директора з виховної роботи Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ Олена Кикоть та ініціатор змагань Костянтин Синьогуб, який, зокрема, вручив волейбольним командам дівчат зі Сміли та Кам’янки дипломи учасників та солодкі призи.

За підсумками зустрічей на волейбольному майданчику у напруженій боротьбі перемогу та головний приз змагань – Кубок Шамшуріна А.І. виборола команда «Ветеран» СКХТ, ІІ місце – «Молодь» СКХТ, ІІІ місце – «Ветеран» м.Сміла. Переможці також нагороджені медалями та грамотами.

Забезпечили проведення змагань викладачі коледжу Микола Могилевській, Віктор Береговенко та головний суддя змагань Анатолій Тучинський.

 

 

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Смілянської міської ради