Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Днями у місті:

24 квітня

11.30 - Бесіда «Яка це

ввічлива людина?»

Спеціалізована

бібліотека філія для

25 квітня

10.00 -  Засідання клубу

любителів українського-

художнього слова»

Літ оксамит»

«Карикатури з натури

Павла Глазового»

Бібліотека Філія №2

13.00 - Тематичний вечір

до Дня трагедії на

Чорнобильській АЕС

«Чорнобиль – наш біль»

БК ім. Т. Шевченка

14.30 - Літературна світлиця

«Зачарований життям»

до 110 р. від дня народження

М.Трублаїні»

Центральна

дитяча бібліотека

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

музичної школи №2

ДМШ №2

26 квітня

10.00 – Хода та мітинг-реквієм

біля пам’ятного знаку

жертвам Чорнобильської

катастрофи

Міський парк

культури та відпочинку

12.00 - Екологічний відео-

календар «Лунає над

світом Чорнобиля дзвін»

Центральна

дитяча бібліотека

14.00 - Дискусія «Робітник -

звучить гордо»

Юнацький сектор

ЦМБ ім.О. Журливої

15.30 -  Учбово-практичні

заняття «Опанування

технікою «ТЕРРА» деку паж

Бібліотека Філія №2

16.30 – Звітний концерт

вихованців дитячої

школи мистецтв

ДШМ

27 квітня

12.30 - Бібліографічний огляд

«Мандруємо з дитячими

енциклопедіями»

Спеціалізована бібліотека

філія для дітей

ім. Т.Шевченка

16.00 - Зустріч з громадою

щодо підсумків роботи

управлінь і відділів

виконавчого комітету

Смілянської міської ради

за поточний місяць

Сесійна зала Будинку рад

19.00 – Концерт молодіжної

рок-групи

«Біла вежа»

МБК

28 квітня

12.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дітей «Троє поросят»

МБК

18.00 – Вистава Черкаського

обласного академічного

драматичного театру

ім. Т. Г. Шевченка

для дорослих

«Боінг -боінг»

МБК

30 квітня

16.00 – Звітний ювілейний

концерт народного

аматорського ансамблю

спортивного бального

танцю «Діамант»

міського Будинку культури

МБК

Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Стара будівля БК СЕМРЗ

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Постійні комісії PDF Друк e-mail

 

Постійна комісія

міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

 

1. Кривко Антон Іванович                                               голова комісії

2. Голуб Анатолій Андрійович

3. Дериземля Ольга Іванівна

4. Зборівська Валентина Петрівна

5. Кредзинський Юрій Якович

6. Собко Володимир Іванович

7. Цаподой Сергій Васильович

8. Хоменко Роман Миколайович

 

Постійна комісія

міської ради з питань земельних відносин та містобудування,

екології, раціонального природокористування

 

1. Заріцкий Костянтин Ростиславович

2. Портянко Василь Петрович

3. Скубко Вікторія Анатоліївна

4. Старіков Андрій Григорович

5. Стригун Анатолій Миколайович                       голова комісії

 

Постійна комісія

міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

 

1. Бердецький Володимир Борисович

2. Голубніченко Світлана Анатоліївна

3. Давиденко Василь Іванович

4. Лихолай Віктор Олексійович

5. Нікітченко Ольга Петрівна                                голова комісії

6. Прусс Володимир Миколайович

7. Пляченко Олександра Володимирівна

8. Салов Володимир Іванович

9. Старенький Вадим Анатолійович

 

Постійна комісія

міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури,

охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту,

засобів масової інформації

1. Баталін Ігор Валерійович

2. Карло Тетяна Анатоліївна

3. Скороход Людмила Іванівна                             голова комісії

4. Перемей В’ячеслав Анатолійович

5. Трусов Валерій Євгенійович

6. Федун Віталій Вікторович

7. Ястребова Наталія Миколаївна

Постійна комісія

міської ради з питань місцевого самоврядування,

депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції

 

1. Абажей Петро Іванович

2. Глущенко Володимир Олександрович

3. Примак Володимир Андрійович                       голова комісії

4. Тарнавський Юрій Михайлович

5. Ткаченко Ольга Петрівна

 

 

Положення про постійні комісії міської ради/Завантажити файл/

 

Секретар міської ради                                                                          В.А. Федоренко