Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Смілі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини»
Понеділок, 03 липня 2017, 14:52


 

У Смілі уже вдруге відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Він зібрав майже півсотні учасників з Черкащини. У їх розпоряджені був міський Будинок культури і головна сцена нашого міста. Всеукраїнський конкурс «Таланти багатодітної родини» проходить в Україні вже 14-й рік поспіль. У фойє МБК розгорнулася виставка художнього та декоративно-прикладного мистецтва. Юні вихованці багатодітних сімей власноруч створили вишивки, малюнки, ляльки, квіти для інтер’єру. Цьому навчають їх у родинах, дитячій школі мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості, та інших навчальних закладах. Ці роботи представлені у номінаціях образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Учасники інших номінацій заполонили сцену. Тут свою творчість демонстрували танцюристи, вокалісти, музиканти та читці. Для кожного була можливість показати свої творчі здібності. Організатори прагнули, щоб кожна робота дитини, чи то виступ на сцені, чи експонат виставки отримав гідну оцінку. У складі журі - творчі люди, які багато років працюють з молоддю, а саме начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Маслюк, директор дитячої школи мистецтв Світлана Щербул та інші фахівці.

Основна ідея цього заходу - підтримати дітей з великих родин, відзначила Ольга Берестянко із союзу жінок - трудівниць «За майбутнє дітей України». Спільне бажання віднайти у кожній дитині щось особливе, неповторне, дати стимул для подальшого розвитку здібностей і запалити іскорку радості, і задоволення від справи, яка прийшлася до душі. На церемонії вручення нагород панував гарний настрій: грамоти, подарунки, радісні обличчя і прапорці на згадку про Смілу. Все це засвідчило, що фестиваль досяг своєї мети і зробив для багатодітних родин і їх талановитих дітей велике сімейне свято.

Телестудія "Тясмин"