Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вул. Жовтнева

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілян відзначили на рівні області
Вівторок, 04 липня 2017, 10:00


 

Приємним подарунком до Дня Конституції стало нагородження Валентини Козлової, Владислава Скрипника та вчителя іноземної мови школи №3-колегіуму Наталії Голоднюк грамотами Черкаської облдержадміністрації за активну життєву та громадянську позицію, участь у громадському житті міста. Це нагородження відбулось під час міського свята, яке пройшло напередодні Дня Конституції на площі біля міськвиконкому.

Учні 1-11-х класів школи №3-колегіуму є активними учасниками різноманітних шкільних заходів, до проведення яких залучаються батьки, громадськість. Щомісяця кожен перший понеділок класні керівники проводять виховні години на правову тематику. Дієвою є робота шкільної соціально-психологічної служби, яка проводить індивідуальні зустрічі з учнями, схильними до правопорушень. В закладі організована тісна співпраця з кримінальною міліцією, службою у справах дітей, службою у справах сім’ї та молоді, Смілянським відділом поліції, які допомагають у вирішенні різних питань у напрямку правового виховання, повідомляють у прес-центрі школи №3-колегіуму.