Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міський пляж

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

На Черкащині завершився процес децентралізації надання терапії ВІЛ-інфікованим
Вівторок, 04 липня 2017, 11:25

Черкащина посідає третє загальноукраїнське місце за кількістю діючих сайтів АРТ-терапії. Їх нині функціонує в усіх районах та містах області 28. Наш регіон за цим показником поступається лише Дніпропетровській та Одеській областям.

– Завдяки відкритим сайтам АРТ-терапії нам вдалося забезпечити доступність надання послуг для ВІЛ-інфікованих, – зауважив Петро Левченко. – Оскільки жителі усіх наших районів мають доступ до лікування завдяки відкритим сайтам. Між іншим, у нас також уже понад 5 років діє поки що єдиний в Україні сайт АРТ-терапії, який розташований на базі дитячої поліклініки № 3 у Черкасах. Схожих аналогів поки що немає в Україні. Це дозволяє дітям ходити за терапією до себе в лікарню, а не в центр СНІДу. Важливо також широко впроваджувати тестування на СНІД саме на первинній ланці, аби громадяни були обізнані зі своїм статусом та вчасно отримували лікування.

Відзначимо, перший сайт АРТ-терапії на Черкащині відкрили у 2010 році. Згодом, за допомогою міжнародних організацій, обладнали й інші. Також в області, за словами Петра Левченка, відкритий перший експериментальний міськрайсайт АРТ-терапії у Смілі та Смілянському районі.

Додамо, до роботи обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу віднині залучатимуть й релігійні організації. Таку пропозицію внесла заступниця голови ради Олена Стрижак. Зокрема, у складі ради тепер працюватиме й голова соціального служіння Черкаської єпархії Української православної церкви Київського патріархату Ієрєй Вoлoдимир Штокало.

Прес-центр Черкаської ОДА