Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вечірня Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Старти надій

15 травня на спортивному майданчику фізкультурно – спортивного клубу «Локомотив» за сприяння управління освіти, молоді та спорту відбулися змагання  «Старти надій». У змаганнях брали участь загальноосвітні школи №№ 10, 13, 15 та інтернату № 2.

На  урочистому відкритті змагань юних спортсменів вітали секретар міської ради Віктор Федоренко, народний депутат України Сергій Рудик, начальник Шевченківської дирекції залізничних перевезень Микола Малинка, голова територіальної профспілкової організації Шевченківського регіону Віктор Мотузенко. За результатами змагань перше місце посіла команда ЗОШ № 10, друге місце – ЗОШ № 15, третє місце – ЗОШ № 13.  Нагородну атрибутику, зокрема Кубок, настільні ігри: шахи, шашки, дартс, нарди надав народний депутат України Сергій Рудик, солодкі  призи  -  ФОП Тімченко В.Г.

 

 

Відділ молоді та спорту