Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міст району РПЗ

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Стрітбол

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 24 червня в центрі міста відбувся  відкритий Чемпіонат міста з вуличного баскетболу (Стрітболу) до Дня молоді.

У змаганнях брали участь команди зі Сміли та Черкас. Переможці визначалися у трьох вікових категоріях:   студенти : І місце  посіла команда «Сміливі» м. Сміла, ІІ місце – команда  «Hardcore» м. Черкаси,  ІІІ місце – команда «Ветеран Баскет» м. Сміла; старші школярі: І місце – команда «Батил» м. Сміла, ІІ місце -  команда «Golden Street Warriors» м. Сміла; дівчата: І місце –  команда «Bad» м. Сміла, ІІ місце – команда «Штучки» м. Сміла, ІІІ місце –  команда «Street Cavaliers» м. Сміла., Після змагань відбулися  традиційні конкурси: серед школярів - «Швидка десятка», переможець – Ткаченко Марина, м. Сміла;  серед студентів -  «Швидкий снайпер», переможець – Ткаченко Ігор, м. Черкаси.   Нагороджували медалями  переможців та призерів змагань заступник міського голови Людмила Осейко та керуючий справами міськвиконкому Олександр Головченко. Головний суддя змагань - Іван Петренко.

 

 

Відділ молоді та спорту