Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • СЕМРЗ знімок з гори

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями
Середа, 05 липня 2017, 12:07

 

Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів в місті Миколаєві є спеціалізованою, багатопрофільною, навчально-виховною реабілітаційною установою, метою діяльності якої є здійснення заходів, спрямованих на розвиток дитини-інваліда та коригування порушень її розвитку, забезпечення соціальної адаптації та реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю.

Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів складається з:
- центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

- центру дитячої ортопедії та реабілітації;

- навчально-методичного центру.

Реабілітаційний центр надає такі послуги – рання соціальна реабілітація (від народження до 6 років), соціальна реабілітація (від 6 до 14 років), професійна орієнтація (від 14 до 18 років), фізична реабілітація, що включає: гідрокінезотерапію, механотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж, тощо, психолого-педагогічна корекція,логопедична допомога, соціальний патронаж дітей-інвалідів, медичний супровід процесу реабілітації.

Також до послуг дітей наданий  зал інтенсивної фізичної реабілітації, обладнаний сучасними тренажерами та іншим обладнанням, реабілітаційний басейн, пристосований до особливостей дітей з інвалідністю, фізіотерапевтичні кабінети, грязелікування, корекційний масаж, ЛФК, кабінети фіто-, аромо-, апітерапії; комп’ютерний клас.

У центрі створено ефективне реабілітаційне середовище, яке забезпечене сучасним обладнанням вітчизняних і закордоних виробників. Навчально-методичний центр надає методичну допомогу установам соціальної реабілітації Миколаївської області та активно співпрацює більш ніж з 200 реабілітаційними закладами по всій Україні. У його складі - профільні кабінети діагностування та тестування, соціальної реабілітації, професійної орієнтації, дефектології та логопедичної корекції, педагогіки, психологічної допомоги, медичного супроводу та фізичної реабілітації

Комплекс забезпечує надання дітям з інвалідністю соціальних послуг з реабілітації, формування соціально адаптованої особистості, професійне діагностування та орієнтування, фізичну реабілітацію та медичний супровід процесу реабілітації, надання дітям-інвалідам кваліфікованої ортопедичної допомоги, соціальне патронування дітей-інвалідів, підвищення кваліфікації фахівців установ соціальної реабілітації дітей-інвалідів, методичну допомогу установам соціальної реабілітації дітей-інвалідів сфери управління Міністерства соціальної політики.

Детально дізнатись про оформлення дитини з інвалідністю на реабілітацію до Державного комплексу соціальної реабілітації  дітей-інвалідів, отриманя направлення на реабілітацію та іншу інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради, за адресою: м.Сміла, вул. М. Дорошенка, 4, каб. № 4 або попередньо зателефонувавши за номером телефону 4 60 12.

 

Микола Прокоф`єв,

начальник управління праці

та соціального захисту населення