Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Водограй

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Водопостачання
Середа, 05 липня 2017, 13:41

 

У вихідні сміляни потерпали від спеки, сильного вітру і були без води. Водопостачання припинилося о 9-ій, відновили його в одних мікрорайонах близько шостої вечора, в інших – близько дев’ятої. Від жителів міста надходило багато дзвінків в різні інстанції. Причини прокоментував Володимир Овсійчук, головний інженер КП «ВодГео»:

– Відсутність води пов’язана з декількома чинниками. Крім того, що виконуються відновлювальні роботи на мережах водопостачання та свердловинах, у неділю, у зв’язку з погодними умовами, було знеструмлено багато районів Черкащини. Не було світла і в селі Білозір’я та на наших свердловинах, вийшли з ладу високовольтні лінії. У той час, поки йдуть відновлювальні роботи, є перебої і ми не можемо підняти води в достатній кількості, щоб забезпечити всіх жителів міста. Тому було відключення і воду подавали з перервами – із 6-ої до 9-ої год. та з 17-ої до 23-ої. Набрати повні резервуари, щоб забезпечити всіх, не маємо такої можливості. Вода розбирається в центральну частину міста, з подачею води в Холоднянське, Гречківку, М.Яблунівку є труднощі, незважаючи на те, що є і вода і тиск. Тому керівництво «ВодГео» ухвалило рішення подавати воду цього тижня за графіком: із 6-ої до 9-ої год. та з 17-ої до 23-ої год. Це потрібно для того, щоб набрати резервуари, подати воду і щоб її вистачило у всі мікрорайони.

Газета «Сміла»