Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Стадіон Юність

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

З Днем родини привітали батьків-вихователів та прийомні сім’ї
Четвер, 06 липня 2017, 09:22


5 липня у малій залі Будинку рад з нагоди свята – Дня родини зібралися керуючий справами Олександр Головченко, представники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, прийомні батьки та батьки - вихователі. Щиро привітав сім’ї Олександр Євгенійович та передав батькам - вихователям Вячеславу та Вікторії Будаковим нагороду Черкаської обласної державної адміністрації та подарунок для вихованки Ганни Грибинюк за участь у обласному конкурсі.

З вітальним словом виступила начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна та розповіла про розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в Смілі. Ольга Вікторівна зазначила, що з 2004 року, коли в місті була створена перша прийомна сім´я, 17 дітей отримали досвід сімейного виховання, освіту, створили власні сім´ї. Всі вони соціалізовані в суспільстві і підтримують зв´язки з тими людьми, які в дитинстві замінили їм маму і тата. На даний час в місті функціонують 2 дитячих будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховуються 28 дітей з непростими долями і характерами.

Провідний фахівець соціальної роботи Смілянського міського ЦСССМ Наталія Усова розповіла учасникам заходу про взаємодію прийомних батьків, батьків-вихователів та суб´єктів соціальної роботи з сім´ями у випадках втечі дитини з сім´ї. Такі випадки, зумовлені розладами поведінки дітей, траплялися у цьому році, пояснила Наталія Володимірівна.

Присутні обмінялися власним досвідом виховання, навели приклади вирішення нагальних проблем виховання, навчання, оздоровлення, лікування дітей. Ці дитячі проблеми не є унікальним навіть для дітей, які є рідними і виховуються в сім'ї. Головне - плекати наші родини, зберігати тепло і світ материнської і батьківської любові.