Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція Бобринська

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Наше майбутнє - талановиті діти
Четвер, 06 липня 2017, 13:52

 

У фойє Будинку рад з гордістю демонструвала свої роботи учениця Смілянської ЗОШ № 11, вихованка гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі Маргарита Шейко. Дівчинка являється переможцем двох Всеукраїнських виставок-конкурсів і чотириразовим переможцем обласних виставок-конкурсів з оригамі. Як талановита дитина, вненсена в книгу «Майбутнє Черкащини – талановиті діти».

Сьогодні особисто привітав Маргариту з перемогами секретар міської ради Віктор Федоренко. Віктор Антонович зазначив, що Сміла пишається такими талановитими дітьми, як Маргарита, і міська влада докладає усіх зусиль, щоб підтримувати їх творчість.

Практично всі роботи юної учениці, які були представлені на виставці отримали перші місця. Маргарита розповіла, що за перемогу у Всеукраїнському конкурсі з оригамі «Космічні фантазії», який проходив у місті Києві в травні місяці, нагороду їй вручив перший космонавт України Леонід Каденюк. Чудові квіти, дивовижні тварини та птахи, загадкові фігури привертали увагу присутніх своєю яскравістю, зачаровували своєю легкістю та захоплювали майстерністю виховання.