Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста - знімок з гори

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

На базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка збираються обладнати відділення з гемодіалізу
П'ятниця, 07 липня 2017, 15:07

 

У майбутньому тут зможуть обслуговувати до 60 пацієнтів. Про реалізацію задуманого говорили під час зустрічі заступника голови ОДА Ярослава Березаня з в. о. міського голови Сміли Віктором Федоренком.

Інвестуватиме у створення гемодіалізного відділення у Смілі компанія Фрезеніус. Безпосередньо виконуватимуть роботи представники фірми «Діасервіс плюс». Вони повністю реконструюють діюче терапевтичне відділення. Крім того, установлять 10 сучасних апаратів для гемодіалізу та обладнання з водоочищення.

– Відкриття такого відділення – це інвестиції у здоров’я наших громадян, – говорить Ярослав Березань. – Нові апарати, якими обладнають відділення, будуть з можливістю гемодіафільтрації. Це дасть змогу забезпечити надання ще більш ефективнішої терапії. По завершенню робіт готове відділення передадуть обласній лікарні, яка зайде сюди зі своїм персоналом. А це до 15 нових робочих місць. Нині на Смілянщині потребують лікування до 40 хворих нефрологічного профілю. Максимально ж відділення буде здатне обслуговувати до 60 пацієнтів не тільки зі Смілянщини, а й Кам’янщини та Городищини.

Відзначимо, у межах «Програми надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю на 2014-2017 роки» область активно співпрацює з Фрезеніусом.

З початку року компанія допомогла із заміною обладнання з водоочищення та установки нових апаратів для гемодіалізу в обласній лікарні та в лікарнях Умані й Золотоноші, повідомляє прес-центр Черкаської ОДА.

газета "Сміла"