Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення
П'ятниця, 07 липня 2017, 15:01

 

Відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово -комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» із змінами та доповненнями розпочалась монетизація невикористаних сум субсидій.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу (це 688 грн.) або вартості 150 кВт•г електричної енергії (135 грн.), відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” буде здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення Смілянської міської ради на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії. Також організаціями – надавачами послуг з газо- та електропостачання до управління праці та соціального захисту надані списки одержувачів субсидії, які мають економію.

Разом із заявою необхідно подати копію паспорту (1,2 сторінки та сторінка з даними про реєстрацію), ідентифікаційного коду та довідку про відкриття рахунку в банківській установі. Вибір банківської установи та відкриття рахунку в банку повинен бути уже відкритим. Заяви приймаються спеціалістами управління праці та соціального захисту насення за адресою: м.Сміла, вул. М.Дорошенка, 4. Графік роботи управління: понеділок – п’ятниця – з 8:00 до 16:00 (обідня перерва – з 13:00 до 14:00).