Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Щодо оформлення права на землю
Четвер, 13 липня 2017, 14:38

 

До відома громадян, які отримали дозволи на розробку проектів землеустрою, але не подали їх на затвердження міській раді, або які звернулись за отриманням вихідних даних на відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в мікрорайоні «Довжик» м. Сміла і які не звернулись з клопотанням до міської ради про передачу цих земельних ділянок на підставі відповідних проектів землеустрою.

У зв’язку з дефіцитом вільних земель для перспективної садибної забудови, на забезпечення раціонального використання наявних площ та контролю за реалізацією заявлених громадянами намірів проводяться заходи з аналізу виданих документів, прийнятих радою рішень що передбачають надання ділянок для забудови, з метою передачі ділянок з незакріпленим правом на землю особам включеним до черги на отримання земельної ділянки.

Пропонуємо вказаним громадянам до кінця поточного року звернутись до міської ради з належним пакетом документів для прийняття рішення про передачу ділянки. У разі не підтвердження намірів у встановлений строк та не подання міській раді проектів землеустрою на затвердження, дозволи на розробку проектів відведення земельних таких ділянок будуть надані іншим громадянам згідно зареєстрованої черговості.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради (бульвар графа О.Бобринського, 2 каб. 319). та інформувати про свої наміри стосовно оформлення права на землю.