Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста - знімок з гори

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Вихованці Смілянського інтернату перемогли на Міжнародному футбольному турнірі в Польщі
П'ятниця, 14 липня 2017, 10:14

 

Команда Смілянського дитячого будинку-інтернату виборола першість в групі В на Міжнародному футбольному турнірі SENI CUP 2017. Змагання проходили в Польщі в м. Торунь 10-12 липня, в яких взяли участь представники 31 команди з 10 країн Європи, зокрема Чехії, Словаччини, Німеччини та ін.

– Ми щиро радіємо за наших смілян, які гідно представили Україну на міжнародному рівні, – каже перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. –Це однозначно не остання їхня перемога такого масштабу. У цілому ж проведення подібних змагань є важливим, адже участь в них дає змогу людям з обмеженими можливостями соціалізуватися та відчути себе повноцінними членами суспільства.

Уже наприкінці цього тижня семеро учасників Смілянської команди повернуться додому, де на них із нетерпінням чекають.

Нагадаємо, футболісти Смілянського інтернату в червні здобули перемогу в Києві на Всеукраїнському футбольному турнірі для людей з особливими потребами. Стали переможцями і під час вперше проведеного на Черкащині обласного Чемпіонату з міні-футболу серед інтернатних закладів (http://ck-oda.gov.ua/v-oblasti-vpershe-vidbuvsya-chempionat-z-mini-futbolu-sered-internatnyh-zakladiv/)

Прес-служба Черкаської ОДА