Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Тясмин

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Кабінет Міністрів затвердив перелік та склад госпітальних округів Черкащини
Понеділок, 17 липня 2017, 08:12

 

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 471-р “Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Черкаської області” затверджено перелік та склад госпітальних округів Черкаської області.

1. Черкаський госпітальний округ – всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню (далі — заклади), розміщені на території: м. Черкас, м. Канева, Канівського району, Черкаського району, Чигиринського району.

2. Лівобережний госпітальний округ – заклади, розміщені на території: м. Золотоноші, Золотоніського району,Чорнобаївського району, Драбівського району.

3. Шевченківський госпітальний округ – заклади, розміщені на території: м. Сміли, Смілянського району, Кам’янського району, Корсунь-Шевченківського району, Городищенського району.

4. Центральний госпітальний округ – заклади, розміщені на території: м. Ватутіного, Звенигородського району, Шполянського району, Катеринопільського району, Лисянського району.

5. Західний госпітальний округ – заклади, розміщені на території: м. Умані, Уманського району, Тальнівського району, Маньківського району, Жашківського району, Христинівського району, Монастирищенського району.