Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Залізничний вокзал

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Сини Героя України Євгена Войцехівського ростуть патріотами і люблять спорт
Середа, 26 липня 2017, 14:49

 

Молодший син загиблого Героя України Євгена Войцехівського, Руслан, відзначив день народження. Привітати його приїхали секретар міської ради Віктор Федоренко, голова районної ради Володимир Грошев. Із побажаннями продовжувати добру справу батька – займатися спортом та пропагувати власним прикладом здоровий спосіб життя представники влади подарували дітям Героя комплект для занять боксом, футбольні м’ячі, спортивні костюми, а також привезли солодощі та надали родині матеріальну допомогу. До поздоровлень долучилися радник голови обласної ради Анатолій Нужний та підприємець Сергій Махаринець.

Руслан відразу випробував рукавички та «грушу», показав своє вміння боксувати та міць рук. Разом з братом Валерієм вони виконали українські патріотичні пісні. Підхопили куплети і дорослі. Усі разом добрим словом з гордістю і великою шаною згадували Євгена. Мама хлопчиків гостям розповіла, що сини дуже схожі на батька – один зовні, другий характером. Керівники міста та району побажали імениннику здоров’я, добра справжніх друзів, успіхів у всіх починаннях та стати справжнім сином нашої неньки України. Родині подякували за Героя Євгенія Войцехівського та виховання його синів гідними нащадками батька та юними патріотами України.

Газета «Сміла»