Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міст району РПЗ

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
П'ятниця, 28 липня 2017, 09:39

 

27 липня працівники управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради організували проведення акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, до якої також долучились учні державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

В умовах збройного конфлікту, ризик торгівлі людьми та сучасного рабства зріс майже удвічі. До групи ризику потрапляють діти із зони конфлікту - їх можуть незаконно примусити до бойових дій. Жінки, мають високі ризики потрапити до сексуальної експлуатації. Також під загрозою переселенці, які шукають роботу та згодні на нелегальне працевлаштування. Учні закликали небайдужих перехожих висловити свою думку і залишити свої побажання на плакаті щодо подолання таких проблем, як торгівля людьми та дитяче жебракування. Сподіваємося, що проведена акція змусить задуматись про об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим та ведення превентивної роботи.

Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів