Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
П'ятниця, 28 липня 2017, 11:04

 

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Голова міжвідомчої робочої групи прозвітувалась про результати проведеної роботи за I півріччя 2017 року. На засідання були запрошені керівники 26 підприємств, установ та організацій, які за травень 2017 року виплатили працівникам заробітну плату менше мінімального рівня згідно даних Смілянського об’єднаного управління пенсійного Фонду України Черкаської області. Кожний із керівників цих підприємств надав пояснення щодо виплаченої заробітної плати менше мінімального розміру та були прийняті відповідні рішення.

Протягом звітного періоду проведено 5 засідань міжвідомчої робочої групи на які було запрошено 111 керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, заслухано 32 керівника. За результатами засідань щодо підприємств, керівники яких не з’явились на засідання, були направлені листи на адресу управління Держпраці у Черкаській області з проханням провести перевірки дотримання законодавства про працю на вказаних підприємствах.

Згідно оперативної інформації Смілянської об’єднаної державної податкової служби, станом на 01.07.17, виявлено та зареєстровано 624 найманих працівників, легалізовано доходу в сумі 2548,20 тис.грн., додатково надійшло ПДФО на суму 458,70 тис.грн., ЄСВ на суму 527,20 тис.грн.. Протягом звітного періоду проведено 303 протокольних бесід з питань збільшення виплат заробітної плати, збільшено фонд оплати праці на суму 6212,70 тис.грн., додатково надійшло ПДФО – 1118,30 тис.грн., 303 платника збільшили розмір заробітної плати.

За оперативними даними Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області за січень-червень 2017 року загальний обсяг власних доходів бюджету Пенсійного Фонду по м.Сміла склав 68,53 млн.грн.,  в тому числі від сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного Фонду залучено 65,86 млн.грн.. Надходження збільшились на 15,19 млн.грн. у порівнянні до 2016 року у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати.

За даними Смілянської об’єднаної державної податкової служби та Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області протягом звітного періоду 2017 року створено 201 нових робочих місць.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості з початку року  працевлаштовано 496 безробітних, 117 осіб з числа безробітних громадян пройшли професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, 120 осіб були залучені до громадських робіт.

Також, на засідання були запрошені керівники 26 підприємств, установ та організацій, які за травень 2017 року виплатили працівникам заробітну плату менше мінімального рівня згідно даних Смілянського об’єднаного управління пенсійного Фонду України Черкаської області. Кожний із керівників цих підприємств надав пояснення щодо виплаченої заробітної плати менше мінімального розміру та були прийняті відповідні рішення.

Микола Прокоф’єв,

начальник управління праці та соціального захисту населення