Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста - знімок з гори

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Смілі продовжується турнір з віджимання
Понеділок, 31 липня 2017, 12:07

Щонедільний турнір із віджимання від підлоги триває. У черговий раз в зоні активного відпочинку «Галактика» у міському парку культури та відпочинку зібралися охочі показати свої уміння і завдяки цьому ще й отримати грошову винагороду. Під час турніру оголосили доброчинну акцію на підтримку бійців АТО. Голова ГО «Військово-патріотичне об’єднання ветеранів АТО Черкаської області «Справедливість»» Олександр Байда повідомив, що кошти потрібні для того, щоб купити нашим бійцям бензопилу. Доброчинні внески зробили керівники міста та району, активна молодь, інші небайдужі сміляни. Призовий фонд турніру з віджимання формують секретар міської ради Віктор Федоренко, голова районної ради Володимир Грошев і від зони відпочинку «Галактика» Віктор Овчаренко.

Розпочав змагання ветеран АТО Рамазан Таібов. Цієї неділі учасники вражали, тож грошові винагороди, оголошені попередньо, значно збільшували. Перше місце посіла Діана Могілей з результатом 121, друге місце здобув Олександр Шевченко, у нього 100 віджимань, третє - Дмитро Михайлишин з результатом 78. Наймолодший восьмирічний Богдан Піддубний віджався 101 раз і йому керівники міста, району і центру «Галактика» теж вручили матеріальне заохочення. Грошові призи отримали також найкращі вболівальники  Настя Султанова та Влад Гаврилко. Від Віктора Антоновича за краще технічне віджимання, матеріальний стимул дістався Нікіті Луценку. Крім усього всі учасники отримали солодкий популярний напій «Pepsi».

Телестудія "Тясмин"