Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянські правоохоронці отримали новий службовий автомобіль
Вівторок, 01 серпня 2017, 16:05

 

Автопарк поліції Черкаської області поповнився 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Серед тих, хто отримав ключі від нового авто смілянські правоохоронці. Сьогодні відбулася презентація нового службового транспорту. Першими із поповненням автопарку працівників відділу поліції привітали керівники міста та району. Секретар міської ради Віктор Федоренко  побажав правоохоронцям успіхів у подальшій роботі.

– Впевнений, що новий транспорт допоможе вам працювати краще, оперативніше. Авто економічне, що також позитивно для міста, адже це, в тому числі, економія коштів. Приємно, що смілянська поліція зможе зробити для населення більше, стає більш сучасною, зазначив Віктор Антонович.

У свою чергу керівник поліції Сергій Власенко пояснив:

– Наша позиція – не стояти на місці. Авто з вже першого дня у роботі. Працюватимемо для населення, а відтепер, завдяки поповненню, групи швидкого реагування зможуть більше допомагати і в Смілі, і в районі, бути оперативніше там, де потрібні.

Новеньке авто Mitsubishi Outlander – екологічно безпечне та має гібридну силову установку. Техніку для Нацполіції закупили на пільгових умовах відповідно до Кіотського протоколу про зміну клімату. Також, як розповів керівник відділу поліції, це не останнє оновлення для наших правоохоронців.

газета "Сміла"