Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • станція Бобринська

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У школі № 3 - колегіумі розповіли як зацікавити школярів до навчання
Середа, 02 серпня 2017, 13:01

 

Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні?

Саме використання інноваційних форм роботи дає змогу вчителям залучати дітей до створення творчих робіт; пошукової роботи; оформлення результатів роботи у вигляді різних проектів за певними темами.

Особливу увагу вчителі початкових класів школи №3-колегіуму приділяють інтерактивному навчанню. Використовують такі форми навчання, як «Мікрофон», «Ланцюжок», «Коло ідей», «Аукціон», «Мозковий штурм», «Ґронування», «Чистий аркуш», «Дерево знань», «Асоціативний кущ», «Навчаючи – вчуся», рольові ігри; групові дискусії; метод проектів та ін. Педагоги зацікавлюють дітей різноманітними творчими завданнями, казковими сюжетами, музично- дидактичними та театралізованими іграми.

Досвід роботи педагогів молодших класів дає розуміння того, що клас на уроці, а тим більше поза уроком, не є однорідною безликою масою з єдиною думкою, однаковим світосприйняттям. Клас – це тимчасовий колектив особистостей, неповторних індивідуальностей. А завдання вчителя – допомогти кожній дитині розкрити свій талант, свою «родзинку» і реалізувати себе як творчу особистість.

Прес-центр школи №3-колегіуму