Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Водограй

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Проблему із відключенням електроенергії у СМСЧ №14 вирішують на обласному рівні
Четвер, 03 серпня 2017, 10:14

 

Проблема із відключенням від електропостачання у Смілянській медико-санітарній частині №14 невдовзі може  бути вирішена. Міська влада активно займається цим питанням. З минулого тижня йдуть переговори щодо того, як повернути електропостачання у медзаклад. Про це під час звіту служб та відділів виконавчого комітету повідомив секретар міської ради Віктор Федоренко.

– Хочу запевнити, що влада працює і робить все для того, щоб електропостачання у цьому медзакладі відновилося, – наголосив Віктор Антонович. – Заступник міського голови Людмила Осейко була в області, де вирішується питання з підключенням. Хочу піти назустріч і, порадившись з депутатами міської ради, планується укласти договір на електропостачання із обласним РЕМом, так як приміщення знаходиться у власності міської ради, і платити усі поточні рахунки за електроенергію до кінця року.

Як повідомив начальник міського відділу охорони здоров’я Микола Стуженко відповідний договір планується укласти між відділом охорони здоров’я та ПАТ «Черкасиобленерго». Це реально зробити після того, як на сесії буде прийнято рішення про виділення коштів.

газета "Сміла"