Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Колективу НВПП «ДАК – Електропром» вручили подяку від військових
Четвер, 03 серпня 2017, 10:37

 

Секретар міської ради Віктор Федоренко вручив трудовому колективу НВПП «ДАК-Електропром»  Подяку від командира та особового складу мінометної батареї, що виконує військові завдання в зоні АТО, за допомогу та громадянську позицію: “Ваша допомога дозволить зберегти здоров’я та життя військовослужбовців. Віримо, що разом з такими патріотами держави як Ви, відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України» – зазначено у відзнаці.

Віктор Антонович подякував колективу «ДАК-Електропром» також від міської ради, виконавчого комітету та особисто за внесок у розвиток міста, наповнення міського бюджету, своєчасну сплату податків, допомогу військовим у зоні АТО, виконання виробничих завдань, які забезпечують роботу залізниці, інших галузей.

Директору «ДАК-Електропром» Олексію Давиденку та всьому керівництву підприємства висловили подяку за співпрацю з міською владою у вирішенні багатьох питань на благо Сміли та смілян.  До привітань долучився депутат міської ради Володимир Примак.

–  Коли виникла необхідність виготовити запчастини, яких у ЗСУ немає, ми звернулися до цього колективу і тут все зробили як годиться. Поки буде така підтримка, як від «ДАК-Електропром» – ніякий ворог нам нас не переможе, – зазначили представники влади.

Працівники  «ДАК-Електропром» не лише показують гарний приклад  якісної праці на виробництві, а й представляють Смілу в органах влади – у колективі трудяться член виконкому Андрій Бублик, депутати міської ради Василь Давиденко та Володимир Глущенко, а керівник підприємства Олексій Давиденко – депутат обласної ради.

газета "Сміла"