Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Гроза

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Як врятуватися від спеки
П'ятниця, 04 серпня 2017, 09:45

 

- Завжди носіть із собою пляшку води, особливо у випадках посиленого потовиділення, активності й високої температури повітря. Протягом доби випивайте 2-3 літри рідини (трав’яні відвари, мінеральну воду без газу, зелений чай, воду з лимоном і несолодкі компоти, морси).

- Уникайте фізичних навантажень у спекотні дні. При можливості обмежуйте перебування на вулиці, особливо з 12-ї до 15-ї години.

- Особливу увагу звертайте на правильне харчування: потрібно відмовитися від жирних м’ясних бульйонів, виробів із борошна, перевагу надавайте овочам та фруктам.

- Якщо спека не дає заснути, за пару годин до сну складіть постільну білизну до поліетиленового пакета і покладіть до холодильника. Із часом постіль нагріється, але заснути буде простіше. Головне – не перестаратися.

- Уникайте вживання спиртних напоїв, оскільки алкоголь знижує здатність відчувати симптоми зневоднення на ранній стадії. Не вживайте солодкі та гострі страви. Вони посилюють потовиділення.

- Носіть одяг іх натуральних тканин світлих відтінків і простого крою.

- Приймаючи душ, намагайтеся не користуватися мийними засобами: вони сушать шкіру. Зранку та ввечері приймайте контрастний душ.

- Вночі відкривайте усі вікна, але зранку зачиніть їх. Потрапляючи в приміщення сонячне світло підіймає температуру на 3 -10 градусів.

- Найпростіший спосіб знизити температуру тіла – охолодити зап’ястки. Опустіть руки у холодну воду не менше ніж на 10 секунд. Це знизить температуру тіла щонайменше на годину.