Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Смілянська залізниця

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбувся семінар на тему: «Роз’яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю»
П'ятниця, 04 серпня 2017, 12:01

 

3 cерпня у сесійній залі Будинку рад відбувся семінар на тему: «Роз'яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю». У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, управління Держпраці в Черкаській області, Смілянського ОУПФУ Черкаської області, Смілянської ОДПІ, Смілянського міськрайонного ЦЗН, Смілянського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ у Черкаській області, голова правління ГО «Колегія підприємців міста», роботодавці міста, які використовують найману працю. Основне питання, яке обговорили на семінарі стосувалося процедури здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю.

Заступник міського голови Людмила Осейко зазначила, за результатами аналізу, проведеного управлінням ПФУ Черкаської області в Смілі найменший показник – 32% по скороченню кількості осіб, які отримали в травні (у порівнянні з січнем) зарплату меншу за мінімальну.

Робота по підвищенню рівня оплати праці та легалізації трудових відносин складається з двох блоків – інформаційного та інспекційного. Головний державний інспектор з питань управління держпраці в Черкаській області Олександр Лісовий нагадав, що інформаційна робота проводиться з травня по серпень, у вересні – будуть перевірки без попередження. Втім, вони вже є і зараз. Підприємцям нагадали, у разі порушень Закону роботодавець може «влетіти» від 3200 до 320 тисяч гривень, зокрема, за не оформленого належним чином працівника, перешкоджання перевірці тощо.

На семінарі порушували питання про те, в якому разі до роботодавців можуть прийти інспектори, обговорили ситуацію із масовим оформленням угод цивільно-правового характеру замість трудових договорів. Присутнім нагадали, нелегальна праця тягне за собою відповідність як для роботодавця, так і працюючого. Роз’яснення щодо наслідків порушення законодавства про працю надали також працівники податкової інспекції, управління пенсійного фонду. Підприємці зазначили, що часто трапляються випадки, коли працівник не хоче офіційно працевлаштовуватися та запропонували проводити інформаційну роботу про ризики нелегальної праці не лише для роботодавців, але й усього населення Сміли.

газета "Сміла"