Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Стрімкі човни

14 – 16 липня 2017 року у м. Київ відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках  і каное «Стрімкі човни». У змаганнях  брала участь збірна команда міста до складу якої увійшли спортсмени дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» та дитячо – юнацького клубу «Локомотив».  За результатами змагань, спортсмени, які посіли призові місця, 27 – 30 липня братимуть участь у фінальній частині вищезазначених змагань.  Із 19 спортсменів, членів збірної команди міста, сім вибороли право брати участь у фіналі, зокрема: Михайленко Вікторія, Михайленко Олександра, Васільєв Олександр (тренер – Гусєв Д.В.), Сілко Владислав, Шуляченко Антон (тренер – Кириленко Ю.М.), Палій Євген та  Петренко Назар (тренер – Пристайлова Т.В.).

На жаль у фінальних змаганнях наші спортсмени призові місця не посіли, але показали достойний результат, посівши IV, V, VII місця.

Відділ молоді та спорту