Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Світанок

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Створення Національного центру реабілітації інвалідів – учасників антитерористичної операції у Смілі не всім по душі
Вівторок, 08 серпня 2017, 16:14

 

Сьогодні секретар міської ради Віктор Федоренко провів робочу нараду, головним питанням якої було - створення в Смілі Національного центру реабілітації інвалідів – учасників антитерористичної  операції  на базі Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна  частина №14». В нараді взяли участь заступники міського голови, представники депутатського корпусу, закладів охорони здоров`я, ЗМІ, громадськість.

Віктор Антонович підкреслив про надзвичайну важливість створення унікального медичного закладу як для міста, так і для всієї країни, а особливо для воїнів, які не шкодуючи власного життя і здоров`я, стали на захист Батьківщини.  Він нагадав скільки сил довелося докласти міській владі, обласному керівництву, Народному депутату України Сергію Рудику, щоб відстояти цей медичний заклад та ще й добитися, щоб на його основі був створений  Національний центр реабілітації воїнів АТО. Але, на превеликий подив усіх присутніх, деякі представники МСЧ №14, дві громадські активістки висловилися проти створення зазначеного реабілітаційного центру, не зрозумілою стала і позиція депутата Володимира Бердецького, якому створення нового закладу теж не сподобалося.

Голова громадської ради Лариса Ратійова конкретно поставила запитання до  керівника МСЧ №14 Наталії Колобовнікової, чому саботується процес створення такого необхідного сьогодні закладу, адже від відділу охорони здоров`я до медико-санітарної частини направлено лист, в якому йшлося про місячний термін на здійснення комплексу організаційно-правових заходів щодо утворення нового медичного закладу, місяць спливає, а заходи ніякі не проводяться.

За результатами наради було вирішено, що керівники медсанчастини та представники міської влади поїдуть у Міністерство охорони здоров’я, щоб все з’ясувати.