Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вул. Жовтнева

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

У Смілі триває перевірка котелень
Середа, 09 серпня 2017, 15:59

У Смілі комісійна перевірка котелень проводиться вперше за 7 років. Спеціально створена рішенням виконкому комісія, до складу якої увійшли представники міського виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств та інші фахівці, 9 серпня відвідала котельню №1, що на території КП “ВодГео”. Прийшли сюди також представники ТОВ “Сміла Енергоінвест”. З 2010 року детальної перевірки обладнання власниками комунального майна не проводилось і без відповідної комісії доступу до котелень не було, зазначає начальник КП “Смілакомунтеплоенерго” Володимир Прусс, тож нині нарешті є змогу подивитися, в якому стані комунальне майно після того, як воно перебувало у користуванні іншої організації.

Громадськість, яка на початку літа зверталася до міської влади з проханням провести комісійну перевірку обладнання котелень, також виявила бажання подивитись на стан обладнання на власні очі. Однак, у приміщення допустили лише членів комісії, так як це об’єкт підвищеної небезпеки.

В першу чергу постало питання, на якій підставі приватний теплопостачальник зірвав пломби, які поставив КП “Смілатеплокомуненерго” 26 липня. Щодо цього факту складено акт. Комісія провела візуальний огляд обладнання у котельні, фактичний робочий стан буде видно лише при запуску котелень. Разом з цим, представники комунального теплопостачальника провели інвентаризацію обладнання, що стоїть на балансі міста та перевірили його фактичну наявність та стан. Комісія відповідну роботу проведе і на інших котельнях Сміли.

газета "Сміла"