Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Тясмин

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Секретар міської ради PDF Друк e-mail

Віктор Антонович Федоренко

Біографічна довідка: Народився 5 червня 1963 року, на Житомирщині але згодом батьки переїхали у Смілу.

Навчався в загальноосвітній школі №2 м. Сміла. З 1983 по 1987 рік навчався в Київському вищому загальновійськовому командному училищі. По закінченню служив у Збройних Силах України.

Після звільнення із Збройних сил, працював на різних виробничих підприємствах на керівних посадах:

1991 – 2001 рр. – національний менеджер ЗАО “Спортек”, 2001 – 2006 рр. – директор товариства “Укррос”, 2006 – 2008 рр. – генеральний директор Губиниського цукрового заводу, 2008 – 2010 рр. – член ради директорів групи компаній «Сахарний Союз», 2010 – 2015 рр. – директор приватного підприємства «Вілтон».

За здобуті досягнення у праці має подяки та нагороди від Кабінету Міністрів України.

Одружений. Має двох синів.

 

ПОВНОВАЖЕННЯ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Виконує обов’язки, визначені частиною 3, статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

У випадку, передбаченому частиною другою статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", здійснює повноваження міського голови передбачені частиною 4, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  з моменту дострокового припинення повноважень міського голови і до моменту початку повноважень міського голови обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії міської ради обраної на чергових міських виборах.

Секретар міської ради скликає сесії міської ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час  і місце проведення сесії міської ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради.

Веде засідання міської ради та підписує її рішення у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Організовує підготовку сесій міської ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності.

Координує діяльність постійних та інших комісій міської ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.

Сприяє депутатам міської ради у здійсненні їх повноважень.

Організовує за дорученням міської ради відповідно до законодавства заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.

Забезпечує зберігання у міській раді та її виконавчих органах офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади міста, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку. Забезпечує організацію дійової системи навчання депутатів міської ради та підвищення кваліфікації працівників апарату міської ради.

Вирішує за дорученням міського голови або міської ради інші питання, пов’язані з діяльністю  ради та її органів.

Розробляє проекти нормативно-правових актів у межах повноважень, визначених цим розпорядженням.

Виконуючи функціональні обов’язки, спрямовує, координує та контролює діяльність відділу забезпечення роботи міської ради.

Забезпечує взаємодію з:

- політичними партіями;

- Радою квартальних комітетів міста.

Проводить особистий прийом громадян. Розглядає звернення громадян відповідно до покладених на нього обов’язків.

При здійсненні секретарем ради повноважень міського голови та у випадку тимчасової його відсутності у зв’язку з хворобою, відпусткою, відрядженням, коли відповідно до чинного законодавства за ним зберігається місце роботи (посада), згідно розпорядження міського голови виконання його обов’язків з питань діяльності виконавчих органів ради покладається на першого заступника міського голови.