Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Днями у місті:

22 червня


9.00 - Покладання квітів

до Меморіалу Слави

до Дня скорботи

і вшанування пам'яті

жертв війни в Україні


23 червня


20.00 – Випускний вечір

ЗОШ №3

МБК


24 червня


10.00 - Шаховий турнір

до Дня молоді

Шаховий клуб «Маяк»


10.00 - Першість міста

з вуличного баскетболу

(Стрітбол)

Центр міста



15.00 – Випускний вечір

ЗОШ №1

МБК


14.45 – Урочиста зустріч

Всеукраїнського

фізкультурно-оздоровчого

заходу «Всесвітній біг

миру заради

гармонії в Україні»

Центральна площа міста


17.00 – Випускний вечір

ЗОШ №5

МБК


17.00 - Випускний вечір

ЗОШ №16

БК Шевченка


18.00 - Випускний вечір

ЗОШ №10

БК Шевченка


19.00 – Випускний вечір

- Ліцей

МБК


25 червня


10.00 – Обласний конкурс

«Таланти багатодітної родини»

МБК


15.00 – Вечір відпочинку

у клубі для

людей поважного віку

«Відпочинок»

МБК


18.00 - рок-концерт

за участю

молодіжних рок

колективів міста

міський парк

культури та

відпочинку

(площа біля фонтану)


20.00 – марафон

міських танцювальних

колективів

міський парк

культури та

відпочинку

(площа біля фонтану)


21.00 – святкова

молодіжна дискотека

міський парк

культури та

відпочинку

(площа біля фонтану)


27 червня


10.00 – Урочистості

до Дня Конституції

України

на площі

біля Будинку рад


28 червня


10.00 - Шаховий турнір

до Дня Конституції України

Шаховий клуб «Маяк»


30 червня


17.00 – Випускний вечір

коледжу харчових

технологій

МБК


02 липня


15.00 – Вечір відпочинку

у клубі для людей

поважного віку

«Відпочинок»

МБК


19.00 – Концерт

симфонічного

шоу-оркестру

HARDI

«The best of roch ballads»

МБК

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Частина мікрорайону

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Фракції PDF Друк e-mail

 

Фракція Смілянської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

1.

Цаподой Сергій Васильович

голова фракції

2.

Лихолай Віктор Олексійович

 

3.

Нікітченко Ольга Петрівна

 

4.

Скороход Людмила Іванівна

 

5.

Карло Тетяна Анатоліївна

 

 

 

Фракція Смілянської міської організації  партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

 

1.

Голуб Анатолій Андрійович

голова фракції

2

Примак Володимир Андрійович

 

3.

Прусс Володимир Миколайович

 

4

Стригун Анатолій Миколайович

 

5

Федун Віталій Вікторович

 

 

 

 

Фракція Смілянської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –Укроп»

 

1.

Глущенко Володимир Олександрович

голова фракції

2.

Давиденко Василь Іванович

 

3

Кривко Антон Іванович

 

4.

Перемей Вячеслав Анатоліїович

 

5.

Скубко Вікторія Анатоліївна

 

 

 

Фракція Смілянської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

1

Салов Володимир Іванович

голова фракції

2

Дериземля Ольга Іванівна

 

3

Старіков  Андрій Григорович

 

4

Трусов Валерій  Євгенійович

 

 

 

Фракція Смілянської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

 

1

Ткаченко Ольга Петрівна

голова фракції

2

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

3

Зборівська Валентина Петрівна

 

 

 

Фракція Смілянської міської організації Черкаської обласної політичної партії «Сила громад»

 

1

Хоменко Роман Петрович

голова фракції

2

Голубніченко Світлана Анатоліївна

 

3

Плятченко Олександра Володимирівна

 

 

 

Фракція Смілянської міської організації Аграрної партії України

 

1

Абажей Петро Іванович

голова фракції

2

Ястребова Наталія Миколаївна

 

3

Синьогуб Костянтин Іванович

 

 

Депутатська група «Стратегія та Стабільність»

 

1. Федун Віталій Вікторович                            - ВО «Батьківщина»

2. Абажей Петро Іванович                               - б/п

3. Голуб Анатолій Андрійович                          - ВО «Батьківщина»

4. Терехова Наталія Михайлівна                        - б/п

5. Прусс Володимир Миколайович                    - ВО «Батьківщина»

 

Депутатська група «Сміляни»

1

Голубніченко Світлана Анатоліївна

Політична партія «Сила громад»

2

Заріцький Костянтин Ростиславович

ВО «Черкащани»

3

Зборівська Валентина Петрівна

ВО «Черкащани»

4

Карло Тетяна Анатоліївна

Блок Петра Порошенка

5

Кредзинський Юрій Якович

Радикальна партія О. Ляшка

6

Кривко Антон Іванович

Українське об’єднання патріотів –Укроп

7

Лихолай Віктор Олексійович

«БПП «Солідарність»

8

Нікітченко Ольга Петрівна

Блок Петра Порошенка

9

Портянко Василь Петрович

Політична партія «Патріот»

10

Примак Володимир Андрійович

ВО «Батьківщина»

11 Пляченко Олександра Володимирівна Політична партія «Сила громад»

12

Скороход Людмила Іванівна

Блок Петра Порошенка

13

Собко Володимир Іванович

Радикальна партія О. Ляшка

14 Старенький Вадим Анатоліїович Радикальна партія О. Ляшка

15

Стригун Анатолій Миколайович

ВО «Батьківщина»

16

Федоренко  Віктор Антонович

Блок Петра Порошенка

17

Хоменко Роман  Миколайович

Політична партія «Сила громад»

18

Цаподой Сергій Васильович

Блок Петра Порошенка



 

 

 

 


Останнє оновлення на П'ятниця, 28 квітня 2017, 07:48