Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Новини спортивної політики
Калейдоскоп спортивних новин

Футзал

Володарі Кубку України з футзалу

6-9 лютого у м.Хмельницький відбувся Кубок України з футзалу серед юнаків 2006-2007 років народження, в якому взяли участь 16 команд з міст та районів України. Місто Сміла була представлена збірною командою «Явір-Олімп» Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та футбольного клубу «Явір» (тренери Віталій Прудніков та В’ячеслав Коломієць).

Детальніше...
 
Калейдоскоп спортивних новин

Футзал

29 січня стартував Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед ветеранів 50 років і старше, в якому беруть участь 13 команд з міст та районів нашої області. Команди розподілені на чотири групи.

Детальніше...
 
Калейдоскоп спортивних новин

Футзал

21 січня стартував Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед ветеранів 40 років і старше, в якому беруть участь 20 команд з міст та районів нашої області. Команди розподілені на п’ять груп по чотири команди в кожній групі.

Детальніше...
 
Футбол

25-27 листопада у м. Ужгород відбувся XV міжнародний турнір з міні-футболу пам’яті лайсмена ФІФА В.В.Югаса серед спортсменів 2006 р.н., в якому взяли участь 36 команд з України, Польщі, Словаччини та Угорщини. Смілу представляла об’єднана команда Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та футбольного клубу «Явір» у складі 13-х спортсменів (тренери-викладачі Прудніков В.М., Коломієць В.А.). У запеклих футбольних баталіях, проявивши силу волі та характер, смілянські спортсмени вибороли почесне 8 місце серед 36 команд-учасників.

Детальніше...
 
Калейдоскоп спортивних новин

Футзал

24-25 грудня в місті у спортивному комплексі стадіону «Авангард», відбулися ІІ та ІІІ тури відкритого Чемпіонату міста з футзалу на Кубок міського голови 2016-2017 років.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 29