Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Новини спортивної політики
Легка атлетика

Нещодавно у м.Кіровоград відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодші. У заході взяли участь вихованці ДЮСШ «Олімп» (тренер-викладач Катерина Чернявська).

Детальніше...
 
КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

У червні у м.Чорноморськ відбувся фінал всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Черкаську область на цьому заході представляла смілянська сім’я Радченків (ЗОШ № 10), яка отримала диплом лауреата. У Фестивалі взяли участь 20 сімей зі всієї України.

Вітаємо!

 
ЗІ СПАРТАКІАДИ – З ПЕРЕМОГАМИ!

Традиційно щороку, до Дня Конституції України та Дня державного службовця за сприяння Черкаської обласної ради, Черкаської облдержадміністрації, обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, обласної організації профспілки працівників державних установ, відділення Національного Олімпійського Комітету України в Черкаській обл., обласної організації ФСТ «Спартак», ОЦФЗН «Спорт для всіх» проводиться Черкаська обласна Спартакіада серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Цього року зональні змагання відбулися в м.Маньківка, м.Корсунь-Шевченківський та м.Чигирин.

Детальніше...
 
Пропагуючи олімпійські цінності

До Дня Олімпійського прапору, який відзначається в Україні цього року 12 червня та до ХХХІ Олімпіади 2016 року, з метою виховання учнівської молоді на гуманістичних ідеалах олімпізму, формування у молоді мотивації до здорового способу життя, протягом травня-червня за сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту проходив міський етап обласного конкурсу  малюнків на олімпійську тематику серед учнівської молоді в трьох вікових категоріях. Переможцями конкурсу у віковій категорії від 6 до 9 років стали:

Детальніше...
 
Спортивні звання

Відповідно до наказу управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА від 31.05.2016 № 46/01 присвоєно спортивний розряд «Кандидат у майстри спорту України» з регбі Івану Рибкіну вихованцю ДЮСШ «Олімп»-РФК «Сміла» (тренери Олена Єгорова, Вадим Студанс), а також Перший спортивний розряд з веслування на байдарках і каное Артему Ткаченку та Олександру Васильєву вихованцям ДЮСШ «Олімп» - ГО «Смілянський дитячо-юнацький спортивний клуб «Локомотив» (тренер Дмитро Гусєв).

Вітаємо!

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 29