Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Міст району РПЗ

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Новини спортивної політики
КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

Нещодавно команда «Олімпійці» загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 взяла участь у зональному етапі обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», в якому показала високи й рівень фізичної підготовки, спортивну майстерність та жагу до перемоги.

Детальніше...
 
КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

Теніс настільний

Уже четвертий рік поспіль, традиційно у квітні у спортивній залі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відбувається відкрита Першість м. Сміла з настільного тенісу серед ветеранів.

Детальніше...
 
КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

Хортинг

15-17.04.2016 у м.Черкаси відбувся Чемпіонат України  з хортингу серед кадетів, юніорів та молоді, в якому взяли участь спортсмени Смілянського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Хортингу» (тренер Селюжицький А.Г.).

Детальніше...
 
КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ НОВИН

Карате

Нещодавно у м.Одеса відбувся Чемпіонат України з годзю-рю, в якому взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та Смілянської міської молодіжної громадської організації спортклуб «Монарх» (тренер-викладач Пітенко А.С.). Спортсмени привезли до рідного міста 5 золотих, 6 срібних та 3 бронзових медалі.

Детальніше...
 
Рух заради здоров’я

Саме таку назву має всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки, який проводиться традиційно щорічно 7 квітня до Всесвітнього Дня здоров’я, мета якого – формування усвідомлення потреби у дітей, молоді та широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, презентація ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного самопочуття та активізації захисних сил організму, заклик до збереження власного здоров’я  й відношення до нього як до найціннішого стану, що докорінно визначає повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 29