Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Центр міста

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Вакансії
Оголошується конкурс
Понеділок, 13 червня 2016, 14:26

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий  комітет Смілянської  міської  ради  оголошує конкурс на заміщення 2-х вакантних посад: головний спеціаліст відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства.

Детальніше...
 
Оголошується конкурс
Середа, 23 березня 2016, 11:56

Відповідно до ст.10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий комітет Смілянської міської ради оголошуєконкурс на заміщення вакантної посади: начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи.

Детальніше...
 
Оголошується конкурс
Середа, 06 січня 2016, 11:28

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий  комітет Смілянської  міської  ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальник управління-головний архітектор міста управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Детальніше...
 
Оголошується конкурс
Понеділок, 14 грудня 2015, 16:13

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий  комітет Смілянської  міської  ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: заступника начальника управління-начальника відділу з питань праці та охорони праці управління праці та соціального захисту населення.

Детальніше...
 
Оголошується конкурс
Понеділок, 28 вересня 2015, 14:08

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" виконавчий комітет Смілянської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу земельних відносин управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 6