Сесійний зал


Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Блискавка над мікрорайоном

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання виконавчого комітету
Вівторок, 23 травня 2017, 16:11

Відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися освітнього процесу у навчальних закладах міста, ходу підготовки до проведення оздоровчої кампанії дітей міста у 2017 році, захисту прав дітей, житлового забезпечення громадян.

 
У підготовці до сесії міської ради
Вівторок, 23 травня 2017, 15:53

23 травня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. В роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули на комісії, стосувалися підсумків роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдань з підготовки наступного опалювального сезону, вивчення питання щодо приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів».

 
У КРОПИВНИЦЬКОМУ СМІЛЯНСЬКИЙ “ЯВІР” ВИБОРОВ ПЕРЕМОГУ
Вівторок, 23 травня 2017, 12:01

У сусідній із Черкащиною області відбувся юнацький турнір, у якому взяли участь чотири наші команди. У VIII Всеукраїнському футбольному турнірі«КУБОК МРІЙ-2017» серед юнаків 2006-2007 р.н. за перемогу вели боротьбу 12 команд, серед яких «Явір» (Сміла), «Олімп» (Сміла), «Юність» (Умань) та «Юність-2» (Умань). Найкраще серед усіх учасників турніру зіграли футболісти команди «Явір» (Сміла) і вибороли 1 місце, інформує Черкаський Спорт. Вітаємо наших хлопців!

Детальніше...
 
Відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное
Вівторок, 23 травня 2017, 08:14

20 травня на річці Тясмин відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь більше 50 спортсменів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та дитячо-юнацького спортивного клубу «Локомотив». Головний суддя змагань – Дмитро Гусєв.  Змагання проводилися на двох дистанціях - 500 і 200 метрів. Переможці змагань: Олександр Васильєв, Олександра Михайленко (тренер – Дмитро Гусєв), Євген Палій, Богдан Грязнов, Назар Петренко (тренер – Тетяна Пристайлова), Антон Шуляченко, Владислав Синегуб, Тетяна Пархоменко, Ліда Кузьміна (тренер – Юрій Кириленко).

Детальніше...
 
У Смілі провели заняття для майбутніх пенсіонерів
Вівторок, 23 травня 2017, 08:05

У Смілянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області проведено заняття в «Школі майбутнього пенсіонера». Такі заняття проводяться для поліпшення якості обслуговування, забезпечення відкритості в роботі управління, вільного доступу кожного до об’єктивної і своєчасної інформації. Заняття проводила головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Антоніна Коломієць. «Школу майбутнього пенсіонера» відвідало чотири особи, які набудуть права виходу на пенсію найближчим часом, інформують в управлінні.

Детальніше...
 
Бульвар Бобринського стане справжньою окрасою міста
Понеділок, 22 травня 2017, 16:02

Під щоденним контролем секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка відбуваються роботи з реконструкції бульвару Бобринського. Віктор Антонович особисто перевіряє процес укладання тротуарної плитки та слідкує за якістю виконання робіт. На сьогодні особливо привабливим вимальовується той відрізок бульвару, який виконується з дотриманням усіх необхідних технологій і правил. Тож, секретар міської ради поставив задачу – переробити ту частину шляху, де кілька років назад розпочався процес творення бульвару, але, враховуючи неякісний матеріал та допущені помилки в роботі, результат вийшов незадовільний. Віктор Антонович вважає, що треба виправити недоліки  і зробити бульвар Бобринського справжньою окрасою міста і гордістю смілян.

 
В Європу з Україною в серці
Понеділок, 22 травня 2017, 15:53

19 травня в школі №3-колегіумі було проведено цикл заходів, приурочених до Дня Європи в Україні. Цей день проходив під гаслом «В Європу з Україною в серці». Всі учні готувалися до дійства заздалегідь.  Відкриття свята розпочалося під звуки гімну Європейського Союзу. Для учнів було наголошено, що цей день став символом початку нового, вільного та мирного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтуэться на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

Детальніше...
 
РЕМОНТ ДОРІГ У СМІЛІ ТРИВАЄ (ВІДЕО)
Понеділок, 22 травня 2017, 15:24

 


За матеріалами студії "Тясмин" 

 
Всі ми родом з дитинства
Понеділок, 22 травня 2017, 08:35

Команда «Креативні колегіанти» школи №3-колегіуму завершує втілення своїх ідей щодо благоустрою парку в рамках всеукраїнського проекту «Відкривай Україну». За ініціативи учнівської команди і творчого наставника були створені креативні напрацювання. Основною складовою проекту учнівської молоді стало встановлення високого табурету на території міського парку, який матиме особливе значення як для дітей, так і для дорослих. 17 травня  в міському парку відбулось урочисте відкриття  арт-об'єкту під назвою «Всі ми родом з дитинства». На відкритті були присутні заступник міського голови Людмила Осейко, спонсор ідеї колегіантів, смілянський підприємець Олександр Ніколаєв.

Детальніше...
 
Депутатські слухання
П'ятниця, 19 травня 2017, 15:06

19 травня, під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка, відбулися  депутатські слухання, на яких депутати розглянули проекти рішень, що будуть виноситися на розгляд чергової сесії міської ради. Проекти рішень стосувались затвердження Цільової програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році та членів їх сімей, затвердження Програми фінансової підтримки міських громадських організацій інвалідів та ветеранів на 2017-2021 роки, безоплатної передачі транспортних засобів на баланс СКП «Комунальник», внесення зміни до рішення міської ради від 23.12.2016 №33-11/VII «Про затвердження програми з утримання та розвитку зовнішнього освітлення міста», затвердження Статуту КП «Водгео», внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, правил акредитації працівників засобів масової інформації, незалежних журналістів та технічних працівників при міській раді та її виконавчих органах, виділення матеріальної допомоги громадянам, які потрапили в скрутне становище та ряду інших питань.

 
Акція «Випускник-2017»
П'ятниця, 19 травня 2017, 15:03

Традиційно навесні серію профорієнтаційних заходів для школярів Смілянщини продовжили спеціалісти Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Протягом квітня – травня для учнів загальноосвітніх шкіл міста та Смілянського району відбулися різні заходи, а саме: профорієнтаційні уроки, профінформаційні групові заходи для молоді в т.ч. учнівської, групові консультації із застосуванням психологічного тестування,  «Виїзні акції центру зайнятості», акція «Випускник - 2017», День відкритих дверей ЦЗ, квести «Моя професія». Метою низки акцій «Випускник-2017» є допомога старшокласникам у виборі майбутнього професійного шляху. На заходах діти ознайомились зі складовими вибору майбутньої професії, класифікацією професій за предметом праці, отримали орієнтири у професійному визначенні.

Детальніше...
 
Міжнародний день музеїв відзначили і на станції імені Тараса Шевченка
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:36

У Міжнародний день музеїв, 18 травня, у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ для всіх відвідувачів відкрили свої двері музей історії Одеської залізниці та вузлові музеї філії на станціях ім. Т. Шевченка та Помічна, а також у локомотивному депо Одеса-Сортувальна, локомотивному депо Знам’янка і експлуатаційному вагонному депо Подільськ.

Детальніше...
 
Вирішували актуальні питання громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
П'ятниця, 19 травня 2017, 13:14

17 травня в сесійній залі виконавчого комітету Смілянської міської ради відбулось засідання спеціалістів сектору по роботі з постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення з інвалідами-чорнобильцями та лікарями. На засіданні спеціалістами управління праці були надані роз’яснення щодо змін в законодавстві по санаторно-курортному лікуванні для інвалідів-чорнобильців та розглянуте питання щодо медичного обслуговування.

 

Детальніше...
 
Через Смілу на свята курсуватиме додатковий поїзд
П'ятниця, 19 травня 2017, 10:58

У зв’язку зі святкуванням православними християнами свята Трійці призначено додаткові потяги, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» .  З 2 по 5 червня курсуватимуть такі додаткові поїзди: №207 Київ – Ужгород (з Києва 2, 4 червня, з Ужгорода 3, 5 червня), №249/250 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці (з Києва 2, 4 червня, з Чернівців 3, 5 червня), №179 Дніпро – Київ (з Дніпра та Києва 3, 5 червня) через Смілу, №231 Дніпро – Івано-Франківськ(із Дніпра 2, 4 червня, з Івано-Франківська 3, 5 червня). Квитки на ці поїзди вже доступні в продажу.

Детальніше...
 
Щодо виплати одноразової грошової допомоги сім'ям загиблих і постраждалим під час Євромайдану
П'ятниця, 19 травня 2017, 09:46

Кабінет Міністрів України вирішив вдвічі збільшити одноразову грошову допомогу сім'ям загиблих і постраждалим під час Євромайдану.  Відповідно до постанови "Про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р., осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у зазначених акціях" передбачено:

Детальніше...
 
Українська вишиванка - наша національна святиня
Четвер, 18 травня 2017, 18:00

Центральна площа міста сьогодні розквітала українськими вишиванками. Сміляни у національних костюмах зібралися на площі, щоб разом відзначити День вишиванки. Усіх присутніх привітали з цим прекрасним святом заступник міського голови Людмила Осейко, помічник народного депутата України Сергія Рудика Лідія Зайва. У своєму виступі Людмила Семенівна підкреслила, що українська вишиванка - це наша національна святиня, символ багатогранної культури України, який оберігає наші душі та серця. Вона побажала, щоб цей символ патріотизму завжди єднав українців між собою  нитками любові до рідної землі, до України. На честь свята, на центральній площі, сміляни утворили справжній живий ланцюг єднання, який у серці кожного пробудив відчуття гордості за великий український народ. Особливим святковим піднесенням надихнули усіх присутніх флеш-моби за участі загальноосвітніх шкіл міста, виступи дитячих колективів та виконавців шкіл естетичного виховання, виставки старовинних вишивок та майстер-клас від майстрів вишивки.

Детальніше...
 
Сміляни відзначають свято національної єдності – День Вишиванки!
Четвер, 18 травня 2017, 17:00

Цей травневий ранок був особливо прекрасний – його весняну красу доповнили неперевершені українські вишиванки, в які сьогодні одяглися сміляни - і діти, і дорослі. День Вишиванки розпочали святкувати на шкільних майданчиках усіх навчальних закладів міста. Центральну площу біля Будинку рад першими акордами свята та різнобарв`ям вишивок наповнили студенти Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ. Вони подарували присутнім свої щирі виступи, юнацький запал і святковий настрій. Організували спільну вишивку «Любімо Україну», до вишивання якої долучилися заступник міського голови Людмила Осейко, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Головченко. Проникливими словами Людмила Семенівна привітала усіх присутніх зі святом національної єдності – Днем Вишиванки!

Детальніше...
 
Кипить робота на дорогах міста
Четвер, 18 травня 2017, 15:32

Щодня секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко цікавиться процесом ремонту дорожнього покриття, він особисто відвідує ремонтні бригади, вникає в хід робіт, які тривають на шляхах міста. Сьогодні під пильним керівництвом Віктора Антоновича кипіла робота на центральних вулицях Сміли, він подякував дорожникам за нелегку і відповідальну працю і висловив сподівання, що процес ремонту і надалі буде відбуватися оперативно і пауз між фрезуванням дорожнього покриття та подальшим асфальтуванням не буде.

 
Збільшено розмір добових та витрат при відрядженні
Четвер, 18 травня 2017, 15:28

З 19 квітня 2017 року сума добових витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, установлена в розмірі 60 грн. (раніше така сума становила 30 грн.).

Детальніше...
 
Смілянські студенти провели захід, приурочений 73-ій річниці депортації кримськотатарського населення з їх Батьківщини
Четвер, 18 травня 2017, 11:07

17 травня в Смілянському коледжі харчових технологій відбулася урочисто-трагічна Година спілкування зі студентами І курсу, присвячена 73-ій річниці депортації кримськотатарського населення з їх Батьківщини. Година почалася з показу народного татарського танцю Хайтарма.  Студенти ознайомилися з конкретними документами сталінського режиму, на підставі яких було здійснено депортацію. Опис умов, за яких відбувалося вигнання, вразив і шокував присутніх.

 

Детальніше...
 
Європейський колаж смілянських школярів
Четвер, 18 травня 2017, 08:35

17 травня в загальноосвітній школі №7 відзначили День Європи.  Як завжди, євроклуб школи «Eurospace» склав план заходів та з захопленням долучився до їх проведення.  У фойє школи презентували інтерактивні стенди з цікавими матеріалами про історію створення ЄС та про Парад Шумана, що відбувся нещодавно у Варшаві,  фотокартками та характеристикою країн-членів, постерами до дня Європи та символікою Євросоюзу, які виготовили учні школи власноруч. Також, учні євроклубу презентували стенд-звіт про роботу євроклубу протягом навчального року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 78