Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Нижній парк

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Проекти регуляторних актів
Проект регуляторного акта "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла "
Середа, 25 травня 2011, 10:21

Смілянська  міська рада повідомляє про розробку проекту регуляторного акту.

Стислий виклад змісту проекту:

Проект регуляторного акта "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла " розроблений   відповідно до  Закону  України «Про оренду державного та комунального майна» з метою визначення  процедури.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту вказаного регуляторного акта:

Проект рішення міської ради "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла " та відповідний аналіз регуляторного впливу публікується в газеті «Сміла».

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань:

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акта приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому вигляді упродовж 1 місяця, з дати оприлюднення його в газеті «Сміла» за адресою м.Сміла, вул.Тельмана, 2, Будинок  побуту, кімната 34, Управління економічного  розвитку) або на поштову скриньку управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Розробник проекту регуляторного акта: управління економічного  розвитку. Додаткова інформація за тел.4-20-34, 4-44-75.

Начальник управління економічного  розвитку                                   О.М.Плакса

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Смілянської міської ради

„Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла ”

1. Проблема, яку планується розв’язати

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих  органами та посадовим особам місцевого самоврядування» регуляторні акти, що не відповідають вимогам цих законів,  підлягають перегляду  та приведенню їх у відповідність з чинним законодавством. Також в Законі України “Про оренду державного та комунального майна”, який був основою для прийняття рішень стосовно  оренди  майна, були неодноразово внесені зміни та доповнення, зокрема  згідно цього  закону передача майна здійснюється виключно на конкурентних засадах. Такий порядок вже  існував  з 2007 року, проте необхідність прийняття «Порядку  проведення конкурсу  на право оренди  комунального майна  м.Сміла»  спричинене  приведенням його  у відповідність до вимог законодавства з  регуляторної політики та запровадження  необхідної процедури  для його затвердження.

2. Цілями регулювання є:

1. Ефективність використання об’єктів  комунальної власності  м.Сміла.

2. Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

3. Удосконалення механізму при передачі в оренду та проведенні конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Сміла.

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей

В якості альтернативи до запропонованого регулювання як варіант існує «Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна», який затверджений наказом Фонду державного майна України від 13.10.2004р. № 2149.

Рішення підготовлено з метою реалізації повноважень Смілянської міської ради як представника власника територіальної громади м.Сміла, які визначені у ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про  оренду  державного та  комунального  майна”, згідно з якими органам місцевого самоврядування надається право затвердження місцевих положень щодо передачі в оренду майна.

4. Механізм розв’язання проблеми

Проблеми, які зумовили необхідність прийняття запропонованого проекту рішення, вирішуються шляхом:

забезпечення правильності та прозорості при передачі в оренду майна територіальної громади міста Сміла;

ознайомлення суб’єктів господарської діяльності з даним регуляторним актом;

розміщення «Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна  м.Сміла»  в  засобах масової інформації та на інформаційному сайті.

Дія регуляторного акта поширюється на всіх суб’єктів орендних відносин щодо комунального майна.

5. Обґрунтування можливості досягнення цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта

Прийняття рішення дозволить запровадити передачу в оренду майна територіальної громади міста на конкурсних  засадах, зробить механізм передачі в оренду майна територіальної громади міста більш прозорим.

6. Очікуванні результати прийняття запропонованого регуляторного акта

Сфера впливу

Вигоди

Витрати

Органи місцевого самоврядування

Прозорість усунення  можливих  зловживань при передачі в оренду комунального майна

Витрати робочого часу, пов’язані з підготовкою та виконанням вимог регуляторного акта

Суб’єкти підприємницької діяльності

Прозорість та усунення  можливих зловживань при передачі в оренду майна територіальної громади міста

Витрати, пов’язані з оформленням орендних відносин

Територіальна громада м. Сміла, споживачі

Поповнення бюджету місцевого самоврядування, ефективне використання комунальної власності

відсутні

 

7. Обґрунтування строку дії запропонованого регуляторного акта

Строк дії запропонованого регуляторного акта необмежений з можливістю внесення до нього змін та його відміни (або його окремих положень) у разі зміни чинного законодавства та з інших поважних причин.

8. Показники результативності регуляторного акту

Показники, які характеризують наслідки дії регуляторного акта:

Кількісний показник: збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету від передачі в оренду об’єктів комунальної власності.

Якісний показник: визначення прозорого механізму передачі в оренду майна територіальної громади міста Сміла.

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Результативність цього  регуляторного акта буде відстежуватися  постійно шляхом здійснення контролю за збільшенням надходжень до місцевого бюджету коштів від орендної плати, виконанням договірних зобов’язань орендарями щодо ефективного, цільового  використання  майна комунальної власності Сміла.

У разі виявлення неврегульованих та проблематичних питань, вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін до регуляторного акта.

Начальник управління економічного  розвитку                                      О.М.Плакса

 

РІШЕННЯ

Смілянської міської ради

„Про Порядок проведення конкурсу на

право оренди комунального майна м.Сміла ”

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 №280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону  України "Про оренду державного та комунального майна" від 10.04.1992 №2269-ХІІ зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення  належного контролю за орендою об’єктів комунальної власності,  Смілянська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок  проведення  конкурсу  на право оренди комунального майна (додається).

2.Делегувати повноваження Управлінню економічного  розвитку  приймати рішення  про передачу в оренду нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень та  їх часин), крім цілісних майнових комплексів підприємств, на підставі  пропозицій конкурсної комісії.

3.Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Студанса Ю.І. контроль за виконанням покласти на секретаря міської ради і постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Міський голова                                                                                          В.В.Решетняк

 

ПОРЯДОК

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

I. Загальні положення

1.Цей Порядок розроблено відповідно до частини першої статті 7 та частини сьомої статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", з метою визначення порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна у випадках, передбачених чинним законодавством України, а також передачі комунального  майна  поза конкурсом відповідно до чинного законодавства.

2.Цей Порядок поширюється на такі об'єкти оренди: цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів (філій, цехів, дільниць) та нерухоме майно - будівлі, споруди, приміщення, що належить до комунальної власності міста.

3.Конкурс на право оренди об'єкта полягає у визначенні орендаря, який запропонував найбільшу орендну плату при забезпеченні виконання інших умов конкурсу, або за рівних пропозицій з орендної плати – найкращі  умови використання об’єкта оренди.

II. Оголошення конкурсу

4. Конкурс оголошується за наявності заяв про оренду від фізичних чи юридичних осіб (за умови відсутності серед поданих заяв заяви про оренду від господарського товариства, створеного членами трудового колективу підприємства, організації, їх структурного підрозділу в разі оренди цілісного майнового комплексу, від бюджетної установи, організації - в разі оренди нерухомого майна).

У разі надходження одної заяви про оренду певного об'єкта (цілісного майнового комплексу, будівлі, споруди, групи приміщень), а іншої - про оренду частини цього об'єкта орендодавець повідомляє другого заявника, що розглядається питання про оренду всього об'єкта.

У разі надходження заяви про оренду цілісного майнового комплексу підприємства (структурного підрозділу), оголошення про проведення конкурсу проводиться  тільки за умови  наявності  рішення  міської ради щодо передачі  в оренду  відповідного цілісного майнового комплексу підприємства або його структурного підрозділу.

У разі надходження заяви про оренду об’єктів  тепло- та  водопостачання, оголошення про проведення конкурсу проводиться  тільки за умови  наявності  відповідного рішення  міської ради.

5. Перед оголошенням конкурсу балансоутримувач надає:

1)  перелік додаткових умов оренди відповідно до специфіки  роботи та функціонування  об’єкта оренди;

2) кандидатуру до складу конкурсної комісії;

3) інформацію про об’єкт (назва, місцезнаходження, площа об’єкта) та його реєстрацію  в Реєстрі прав власності об’єктів нерухомого майна;

4) інформацію про відсутність  обтяжень на об’єкт.

6. Оголошення про конкурс публікується в газеті "Сміла" не пізніше ніж за 18 календарних днів до дати проведення конкурсу і повинно містити такі відомості:

інформація про об'єкт (назва, місцезнаходження, площа об’єкта);

умови конкурсу;

можливість приватизації об’єкта оренди або  її заборона;

дата, час і місце проведення конкурсу;

кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу (заяв про оренду і пропозицій до договору оренди, що відповідають вимогам конкурсу);

інша інформація.

Одночасно всі особи, що подали заяви про оренду до оголошення конкурсу, письмово повідомляються про оголошення конкурсу.

III. Умови конкурсу

7. Умови конкурсу  визначаються  конкурсною комісією, виходячи з специфіки об’єкта. У разі оренди цілісного майнового комплексу підприємства (його структурного підрозділу) умови конкурсу  визначаються  рішенням міської ради. Умовами конкурсу є:

розмір орендної плати;

термін оренди;

укладання договору  оренди з переможцем в тижневий  термін  з дати проведення  конкурсу;

відшкодування  витрат, пов’язаних з проведенням конкурсу, в тому числі і проведенням незалежної оцінки та  сплати за публікацію оголошення в газеті;

використовувати майно,  що орендується, за його цільовим призначенням відповідно до умов договору (у разі  оренди цілісного майнового комплексу – відповідно до профілю виробничої діяльності підприємства);

дотримання вимог експлуатації об’єкта;

відшкодування  витрат балансоутримувача з утримання  та обслуговування  майна  (комунальні  послуги, плата за землекористування);

інші умови, залежно від специфіки об’єкта оренди.

8. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому забезпеченні виконання умов конкурсу. У разі оренди об’єктів суб’єктами  підприємницької діяльності,  іншими юридичними або фізичними особами, які звільнені  від сплати орендної плати, основним критерієм є кращі  умови використання  та  утримання  майна, якість послуг.

9. Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

9.1. Заяву про участь у конкурсі.

9.2. Відомості про учасника конкурсу:

а) для учасників, які є юридичними особами:

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

копії установчих документів, посвідчені належним чином;

інформацію про сплату  податків до місцевого  бюджету;

б) для учасників, які є фізичними особами:

копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

інформацію про сплату  податків до місцевого  бюджету.

9.3. Конкурсні пропозиції містять інформацію щодо розміру орендної плати та пропозиції щодо  додаткових зобов’язань орендаря, в тому  числі  щодо гарантій сплати орендної плати,  варіанти поліпшення орендованого майна.

IV. Конкурсна комісія

10. До складу конкурсної комісії (далі - комісія) входять представники орендодавця, органу, уповноваженого управляти відповідним комунальним майном, депутати міської ради (за погодженням).

11. Комісія утворюється в кількості не менше 9 осіб. Склад комісії затверджується розпорядженням міського голови. Рішення  комісії оформлюються  протоколами, які зберігаються  у секретаря комісії.

12. Повноваженнями комісії є:

визначення умов та терміну проведення конкурсу;

розгляд пропозицій учасників конкурсу;

визначення переможця конкурсу;

попередній  розгляд  заяв про оренду  комунального майна;

надання  пропозицій щодо продовження договорів оренди;

надання  пропозицій щодо укладання договорів оренди з орендарями, що мають переважне  право на оренду  майна відповідно  до чинного законодавства;

визначення  стартової  орендної плати  для оголошення  конкурсу.

складання протоколів та подання їх на затвердження.

13. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання розпорядження  міського голови про її створення.

14. Керує діяльністю комісії - голова, організовує її роботу секретар комісії. Голова комісії у межах своєї компетенції скликає засідання комісії, головує на засіданнях..

Голова комісії має ухвальний голос, якщо при прийнятті рішення про визначення переможця конкурсу голоси членів комісії розділилися порівну.

15. Засідання комісії є відкритим. У разі потреби отримання додаткової інформації комісія має право заслуховувати на своїх засіданнях пояснення учасників конкурсу.

16. Засідання комісії є правомочними за умови участі в них ½ загальної чисельності  конкурсної комісії.

V. Процедура проведення конкурсу

17. Конкурс може проводитися в два етапи. На першому етапі після розкриття пропозицій учасників оголошується попередній переможець конкурсу. Другий етап проводиться у разі наявності  пропозицій від учасників на його проведення. При цьому початкова орендна плата за оренду об’єкта є найбільша запропонована учасником збільшена  на 10 відсотків.

18. Конкурс проводиться за наявності пропозицій від двох або більше фізичних чи юридичних осіб. У разі надходження однієї пропозиції конкурс не проводиться і комісія приймає протокольне рішення про укладення договору оренди відповідно до вимог законодавства з єдиним заявником.

19. Пропозиції на  перший  етап надаються у конвертах з написом "На конкурс", запечатаних печаткою учасника конкурсу. До дати проведення конкурсу конверти з пропозиціями зберігаються у секретаря конкурсної комісії. Конверти розпечатуються на засіданні конкурсної комісії у присутності конкурсантів. Пропозиції на участь в другому  етапі  конкурсу надаються  учасниками  усно на засіданні комісії і оголошуються в присутності комісії та учасників конкурсу.

20. Комісія визначає переможця більшістю голосів присутніх членів комісії на засіданні.

21. Після закінчення засідання конкурсної комісії складається протокол, у якому зазначаються: відомості про учасників, пропозиції учасників, обґрунтування рішення про визначення переможця.

Протокол підписується головою комісії та секретарем комісії. Протокол затверджується управлінням економічного розвитку, в т.ч.  у разі  передачі майна орендарям, що мають переважне  право  на оренду без запровадження  конкурсу.

22.Всі учасники конкурсу повідомляються про результати конкурсу.

23. За результатами конкурсу з переможцем конкурсу укладається  договір оренди. До умов договору оренди включаються орендна плата в розмірі, запропонованому переможцем конкурсу, та інші пропозиції.

24.У разі, якщо переможець конкурсу  відмовився укладати договір оренди, переможцем визначається наступний учасник, який запропонував найбільшу оренду плату.

Секретар міської ради                                                        О.М.Литвиненко

 

 
«Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Смілянської міської ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла ”
П'ятниця, 06 травня 2011, 10:11

Смілянська  міська рада повідомляє про розробку проекту регуляторного акту.

Стислий виклад змісту проекту:

Проект регуляторного акта "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла " розроблений   відповідно до  Закону  України «Про оренду державного та комунального майна» з метою визначення  процедури.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту вказаного регуляторного акта:

Проект рішення міської ради "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла " та відповідний аналіз регуляторного впливу публікується в газеті «Сміла» та  на сайті Смілянської міської ради http://smila.ck.ua/ у розділі "Регуляторна політика".

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань:

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акта приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому вигляді упродовж 1 місяця, з дати оприлюднення його в газеті «Сміла» за адресою м.Сміла, вул.Тельмана, 2, Будинок  побуту, кімната 34, Управління економічного  розвитку) або на поштову скриньку управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Розробник проекту регуляторного акта: управління економічного  розвитку. Додаткова інформація за тел.4-20-34, 4-44-75.

Начальник управління

економічного  розвитку                                                                                 О.М.Плакса

 

 

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Смілянської міської ради

„Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла ”

1. Проблема, яку планується розв’язати

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих  органами та посадовим особам місцевого самоврядування» регуляторні акти, що не відповідають вимогам цих законів,  підлягають перегляду  та приведенню їх у відповідність з чинним законодавством. Також в Законі України “Про оренду державного та комунального майна”, який був основою для прийняття рішень стосовно  оренди  майна, були неодноразово внесені зміни та доповнення, зокрема  згідно цього  закону передача майна здійснюється виключно на конкурентних засадах. Такий порядок вже  існував  з 2007 року, проте необхідність прийняття «Порядку  проведення конкурсу  на право оренди  комунального майна  м.Сміла»  спричинене  приведенням його  у відповідність до вимог законодавства з  регуляторної політики та запровадження  необхідної процедури  для його затвердження.

 

2. Цілями регулювання є:

1. Ефективність використання об’єктів  комунальної власності  м.Сміла.

2. Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

3. Удосконалення механізму при передачі в оренду та проведенні конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Сміла.

 

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей

В якості альтернативи до запропонованого регулювання як варіант існує «Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна», який затверджений наказом Фонду державного майна України від 13.10.2004р. № 2149.

Рішення підготовлено з метою реалізації повноважень Смілянської міської ради як представника власника територіальної громади м.Сміла, які визначені у ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про  оренду  державного та  комунального  майна”, згідно з якими органам місцевого самоврядування надається право затвердження місцевих положень щодо передачі в оренду майна.

 

4. Механізм розв’язання проблеми

Проблеми, які зумовили необхідність прийняття запропонованого проекту рішення, вирішуються шляхом:

 

 

 

Дія регуляторного акта поширюється на всіх суб’єктів орендних відносин щодо комунального майна.

 

5. Обґрунтування можливості досягнення цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта

Прийняття рішення дозволить запровадити передачу в оренду майна територіальної громади міста на конкурсних  засадах, зробить механізм передачі в оренду майна територіальної громади міста більш прозорим.

 

6. Очікуванні результати прийняття запропонованого регуляторного акта

Сфера впливу

Вигоди

Витрати

Органи місцевого самоврядування

Прозорість усунення  можливих  зловживань при передачі в оренду комунального майна

Витрати робочого часу, пов’язані з підготовкою та виконанням вимог регуляторного акта

Суб’єкти підприємницької діяльності

Прозорість та усунення  можливих зловживань при передачі в оренду майна територіальної громади міста

Витрати, пов’язані з оформленням орендних відносин

Територіальна громада м. Сміла, споживачі

Поповнення бюджету місцевого самоврядування, ефективне використання комунальної власності

відсутні

 

7. Обґрунтування строку дії запропонованого регуляторного акта

Строк дії запропонованого регуляторного акта необмежений з можливістю внесення до нього змін та його відміни (або його окремих положень) у разі зміни чинного законодавства та з інших поважних причин.

 

8. Показники результативності регуляторного акту

Показники, які характеризують наслідки дії регуляторного акта:

Кількісний показник: збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету від передачі в оренду об’єктів комунальної власності.

Якісний показник: визначення прозорого механізму передачі в оренду майна територіальної громади міста Сміла.

 

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Результативність цього  регуляторного акта буде відстежуватися  постійно шляхом здійснення контролю за збільшенням надходжень до місцевого бюджету коштів від орендної плати, виконанням договірних зобов’язань орендарями щодо ефективного, цільового  використання  майна комунальної власності Сміла.

У разі виявлення неврегульованих та проблематичних питань, вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін до регуляторного акта.

 

Начальник управління

економічного  розвитку                                                                                 О.М.Плакса

 

РІШЕННЯ

Смілянської міської ради

„Про Порядок проведення конкурсу на

право оренди комунального майна м.Сміла ”

 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 №280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону  України "Про оренду державного та комунального майна" від 10.04.1992 №2269-ХІІ зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення  належного контролю за орендою об’єктів комунальної власності,  Смілянська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Порядок  проведення  конкурсу  на право оренди комунального майна (додається).

2.Делегувати повноваження Управлінню економічного  розвитку  приймати рішення  про передачу в оренду нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень та  їх часин), крім цілісних майнових комплексів підприємств, на підставі  пропозицій конкурсної комісії.

3.Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Студанса Ю.І. контроль за виконанням покласти на секретаря міської ради і постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Міський голова                                                                                          В.В.Решетняк

ПОРЯДОК

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

 

I. Загальні положення

1.Цей Порядок розроблено відповідно до частини першої статті 7 та частини сьомої статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", з метою визначення порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна у випадках, передбачених чинним законодавством України, а також передачі комунального  майна  поза конкурсом відповідно до чинного законодавства.

2.Цей Порядок поширюється на такі об'єкти оренди: цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів (філій, цехів, дільниць) та нерухоме майно - будівлі, споруди, приміщення, що належить до комунальної власності міста.

3.Конкурс на право оренди об'єкта полягає у визначенні орендаря, який запропонував найбільшу орендну плату при забезпеченні виконання інших умов конкурсу, або за рівних пропозицій з орендної плати – найкращі  умови використання об’єкта оренди.

 

II. Оголошення конкурсу

4. Конкурс оголошується за наявності заяв про оренду від фізичних чи юридичних осіб (за умови відсутності серед поданих заяв заяви про оренду від господарського товариства, створеного членами трудового колективу підприємства, організації, їх структурного підрозділу в разі оренди цілісного майнового комплексу, від бюджетної установи, організації - в разі оренди нерухомого майна).

У разі надходження одної заяви про оренду певного об'єкта (цілісного майнового комплексу, будівлі, споруди, групи приміщень), а іншої - про оренду частини цього об'єкта орендодавець повідомляє другого заявника, що розглядається питання про оренду всього об'єкта.

У разі надходження заяви про оренду цілісного майнового комплексу підприємства (структурного підрозділу), оголошення про проведення конкурсу проводиться  тільки за умови  наявності  рішення  міської ради щодо передачі  в оренду  відповідного цілісного майнового комплексу підприємства або його структурного підрозділу.

У разі надходження заяви про оренду об’єктів  тепло- та  водопостачання, оголошення про проведення конкурсу проводиться  тільки за умови  наявності  відповідного рішення  міської ради.

5. Перед оголошенням конкурсу балансоутримувач надає:

1)  перелік додаткових умов оренди відповідно до специфіки  роботи та функціонування  об’єкта оренди;

2) кандидатуру до складу конкурсної комісії;

3) інформацію про об’єкт (назва, місцезнаходження, площа об’єкта) та його реєстрацію  в Реєстрі прав власності об’єктів нерухомого майна;

4) інформацію про відсутність  обтяжень на об’єкт.

6. Оголошення про конкурс публікується в газеті "Сміла" не пізніше ніж за 18 календарних днів до дати проведення конкурсу і повинно містити такі відомості:

інформація про об'єкт (назва, місцезнаходження, площа об’єкта);

умови конкурсу;

можливість приватизації об’єкта оренди або  її заборона;

дата, час і місце проведення конкурсу;

кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу (заяв про оренду і пропозицій до договору оренди, що відповідають вимогам конкурсу);

інша інформація.

Одночасно всі особи, що подали заяви про оренду до оголошення конкурсу, письмово повідомляються про оголошення конкурсу.

 

III. Умови конкурсу

7. Умови конкурсу  визначаються  конкурсною комісією, виходячи з специфіки об’єкта. У разі оренди цілісного майнового комплексу підприємства (його структурного підрозділу) умови конкурсу  визначаються  рішенням міської ради. Умовами конкурсу є:

розмір орендної плати;

термін оренди;

укладання договору  оренди з переможцем в тижневий  термін  з дати проведення  конкурсу;

відшкодування  витрат, пов’язаних з проведенням конкурсу, в тому числі і проведенням незалежної оцінки та  сплати за публікацію оголошення в газеті;

використовувати майно,  що орендується, за його цільовим призначенням відповідно до умов договору (у разі  оренди цілісного майнового комплексу – відповідно до профілю виробничої діяльності підприємства);

дотримання вимог експлуатації об’єкта;

відшкодування  витрат балансоутримувача з утримання  та обслуговування  майна  (комунальні  послуги, плата за землекористування);

інші умови, залежно від специфіки об’єкта оренди.

8. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому забезпеченні виконання умов конкурсу. У разі оренди об’єктів суб’єктами  підприємницької діяльності,  іншими юридичними або фізичними особами, які звільнені  від сплати орендної плати, основним критерієм є кращі  умови використання  та  утримання  майна, якість послуг.

9. Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

9.1. Заяву про участь у конкурсі.

9.2. Відомості про учасника конкурсу:

а) для учасників, які є юридичними особами:

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

копії установчих документів, посвідчені належним чином;

інформацію про сплату  податків до місцевого  бюджету;

б) для учасників, які є фізичними особами:

копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

інформацію про сплату  податків до місцевого  бюджету.

9.3. Конкурсні пропозиції містять інформацію щодо розміру орендної плати та пропозиції щодо  додаткових зобов’язань орендаря, в тому  числі  щодо гарантій сплати орендної плати,  варіанти поліпшення орендованого майна.

 

IV. Конкурсна комісія

10. До складу конкурсної комісії (далі - комісія) входять представники орендодавця, органу, уповноваженого управляти відповідним комунальним майном, депутати міської ради (за погодженням).

11. Комісія утворюється в кількості не менше 9 осіб. Склад комісії затверджується розпорядженням міського голови. Рішення  комісії оформлюються  протоколами, які зберігаються  у секретаря комісії.

12. Повноваженнями комісії є:

визначення умов та терміну проведення конкурсу;

розгляд пропозицій учасників конкурсу;

визначення переможця конкурсу;

попередній  розгляд  заяв про оренду  комунального майна;

надання  пропозицій щодо продовження договорів оренди;

надання  пропозицій щодо укладання договорів оренди з орендарями, що мають переважне  право на оренду  майна відповідно  до чинного законодавства;

визначення  стартової  орендної плати  для оголошення  конкурсу.

складання протоколів та подання їх на затвердження.

13. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання розпорядження  міського голови про її створення.

14. Керує діяльністю комісії - голова, організовує її роботу секретар комісії. Голова комісії у межах своєї компетенції скликає засідання комісії, головує на засіданнях..

Голова комісії має ухвальний голос, якщо при прийнятті рішення про визначення переможця конкурсу голоси членів комісії розділилися порівну.

15. Засідання комісії є відкритим. У разі потреби отримання додаткової інформації комісія має право заслуховувати на своїх засіданнях пояснення учасників конкурсу.

16. Засідання комісії є правомочними за умови участі в них ½ загальної чисельності  конкурсної комісії.

 

V. Процедура проведення конкурсу

17. Конкурс може проводитися в два етапи. На першому етапі після розкриття пропозицій учасників оголошується попередній переможець конкурсу. Другий етап проводиться у разі наявності  пропозицій від учасників на його проведення. При цьому початкова орендна плата за оренду об’єкта є найбільша запропонована учасником збільшена  на 10 відсотків.

18. Конкурс проводиться за наявності пропозицій від двох або більше фізичних чи юридичних осіб. У разі надходження однієї пропозиції конкурс не проводиться і комісія приймає протокольне рішення про укладення договору оренди відповідно до вимог законодавства з єдиним заявником.

19. Пропозиції на  перший  етап надаються у конвертах з написом "На конкурс", запечатаних печаткою учасника конкурсу. До дати проведення конкурсу конверти з пропозиціями зберігаються у секретаря конкурсної комісії. Конверти розпечатуються на засіданні конкурсної комісії у присутності конкурсантів. Пропозиції на участь в другому  етапі  конкурсу надаються  учасниками  усно на засіданні комісії і оголошуються в присутності комісії та учасників конкурсу.

20. Комісія визначає переможця більшістю голосів присутніх членів комісії на засіданні.

21. Після закінчення засідання конкурсної комісії складається протокол, у якому зазначаються: відомості про учасників, пропозиції учасників, обґрунтування рішення про визначення переможця.

Протокол підписується головою комісії та секретарем комісії. Протокол затверджується управлінням економічного розвитку, в т.ч.  у разі  передачі майна орендарям, що мають переважне  право  на оренду без запровадження  конкурсу.

22.Всі учасники конкурсу повідомляються про результати конкурсу.

23. За результатами конкурсу з переможцем конкурсу укладається  договір оренди. До умов договору оренди включаються орендна плата в розмірі, запропонованому переможцем конкурсу, та інші пропозиції.

24.У разі, якщо переможець конкурсу  відмовився укладати договір оренди, переможцем визначається наступний учасник, який запропонував найбільшу оренду плату.

Секретар міської ради                                                                                   О.М.Литвиненко

 

 

 
«Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Смілянської міської ради «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла ”
П'ятниця, 06 травня 2011, 10:11

Смілянська  міська рада повідомляє про розробку проекту регуляторного акту.

Стислий виклад змісту проекту:

Проект регуляторного акта "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла " розроблений   відповідно до  Закону  України «Про оренду державного та комунального майна» з метою визначення  процедури.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту вказаного регуляторного акта:

Проект рішення міської ради "Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла " та відповідний аналіз регуляторного впливу публікується в газеті «Сміла» та  на сайті Смілянської міської ради http://smila.ck.ua/ у розділі "Регуляторна політика".

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань:

Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акта приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об'єднань у письмовому вигляді упродовж 1 місяця, з дати оприлюднення його в газеті «Сміла» за адресою м.Сміла, вул.Тельмана, 2, Будинок  побуту, кімната 34, Управління економічного  розвитку) або на поштову скриньку управління: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Розробник проекту регуляторного акта: управління економічного  розвитку. Додаткова інформація за тел.4-20-34, 4-44-75.

Начальник управління

економічного  розвитку                                                                                 О.М.Плакса

 

 

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Смілянської міської ради

„Про Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна м.Сміла ”

1. Проблема, яку планується розв’язати

Відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих  органами та посадовим особам місцевого самоврядування» регуляторні акти, що не відповідають вимогам цих законів,  підлягають перегляду  та приведенню їх у відповідність з чинним законодавством. Також в Законі України “Про оренду державного та комунального майна”, який був основою для прийняття рішень стосовно  оренди  майна, були неодноразово внесені зміни та доповнення, зокрема  згідно цього  закону передача майна здійснюється виключно на конкурентних засадах. Такий порядок вже  існував  з 2007 року, проте необхідність прийняття «Порядку  проведення конкурсу  на право оренди  комунального майна  м.Сміла»  спричинене  приведенням його  у відповідність до вимог законодавства з  регуляторної політики та запровадження  необхідної процедури  для його затвердження.

 

2. Цілями регулювання є:

1. Ефективність використання об’єктів  комунальної власності  м.Сміла.

2. Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

3. Удосконалення механізму при передачі в оренду та проведенні конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Сміла.

 

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей

В якості альтернативи до запропонованого регулювання як варіант існує «Порядок проведення конкурсу на право оренди державного майна», який затверджений наказом Фонду державного майна України від 13.10.2004р. № 2149.

Рішення підготовлено з метою реалізації повноважень Смілянської міської ради як представника власника територіальної громади м.Сміла, які визначені у ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про  оренду  державного та  комунального  майна”, згідно з якими органам місцевого самоврядування надається право затвердження місцевих положень щодо передачі в оренду майна.

 

4. Механізм розв’язання проблеми

Проблеми, які зумовили необхідність прийняття запропонованого проекту рішення, вирішуються шляхом:

 

 

 

Дія регуляторного акта поширюється на всіх суб’єктів орендних відносин щодо комунального майна.

 

5. Обґрунтування можливості досягнення цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта

Прийняття рішення дозволить запровадити передачу в оренду майна територіальної громади міста на конкурсних  засадах, зробить механізм передачі в оренду майна територіальної громади міста більш прозорим.

 

6. Очікуванні результати прийняття запропонованого регуляторного акта

Сфера впливу

Вигоди

Витрати

Органи місцевого самоврядування

Прозорість усунення  можливих  зловживань при передачі в оренду комунального майна

Витрати робочого часу, пов’язані з підготовкою та виконанням вимог регуляторного акта

Суб’єкти підприємницької діяльності

Прозорість та усунення  можливих зловживань при передачі в оренду майна територіальної громади міста

Витрати, пов’язані з оформленням орендних відносин

Територіальна громада м. Сміла, споживачі

Поповнення бюджету місцевого самоврядування, ефективне використання комунальної власності

відсутні

 

7. Обґрунтування строку дії запропонованого регуляторного акта

Строк дії запропонованого регуляторного акта необмежений з можливістю внесення до нього змін та його відміни (або його окремих положень) у разі зміни чинного законодавства та з інших поважних причин.

 

8. Показники результативності регуляторного акту

Показники, які характеризують наслідки дії регуляторного акта:

Кількісний показник: збільшення надходжень коштів до місцевого бюджету від передачі в оренду об’єктів комунальної власності.

Якісний показник: визначення прозорого механізму передачі в оренду майна територіальної громади міста Сміла.

 

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

Результативність цього  регуляторного акта буде відстежуватися  постійно шляхом здійснення контролю за збільшенням надходжень до місцевого бюджету коштів від орендної плати, виконанням договірних зобов’язань орендарями щодо ефективного, цільового  використання  майна комунальної власності Сміла.

У разі виявлення неврегульованих та проблематичних питань, вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін до регуляторного акта.

 

Начальник управління

економічного  розвитку                                                                                 О.М.Плакса

 

РІШЕННЯ

Смілянської міської ради

„Про Порядок проведення конкурсу на

право оренди комунального майна м.Сміла ”

 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 №280/97-ВР зі змінами та доповненнями, Закону  України "Про оренду державного та комунального майна" від 10.04.1992 №2269-ХІІ зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення  належного контролю за орендою об’єктів комунальної власності,  Смілянська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Порядок  проведення  конкурсу  на право оренди комунального майна (додається).

2.Делегувати повноваження Управлінню економічного  розвитку  приймати рішення  про передачу в оренду нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень та  їх часин), крім цілісних майнових комплексів підприємств, на підставі  пропозицій конкурсної комісії.

3.Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Студанса Ю.І. контроль за виконанням покласти на секретаря міської ради і постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Міський голова                                                                                          В.В.Решетняк

ПОРЯДОК

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

 

I. Загальні положення

1.Цей Порядок розроблено відповідно до частини першої статті 7 та частини сьомої статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", з метою визначення порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна у випадках, передбачених чинним законодавством України, а також передачі комунального  майна  поза конкурсом відповідно до чинного законодавства.

2.Цей Порядок поширюється на такі об'єкти оренди: цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів (філій, цехів, дільниць) та нерухоме майно - будівлі, споруди, приміщення, що належить до комунальної власності міста.

3.Конкурс на право оренди об'єкта полягає у визначенні орендаря, який запропонував найбільшу орендну плату при забезпеченні виконання інших умов конкурсу, або за рівних пропозицій з орендної плати – найкращі  умови використання об’єкта оренди.

 

II. Оголошення конкурсу

4. Конкурс оголошується за наявності заяв про оренду від фізичних чи юридичних осіб (за умови відсутності серед поданих заяв заяви про оренду від господарського товариства, створеного членами трудового колективу підприємства, організації, їх структурного підрозділу в разі оренди цілісного майнового комплексу, від бюджетної установи, організації - в разі оренди нерухомого майна).

У разі надходження одної заяви про оренду певного об'єкта (цілісного майнового комплексу, будівлі, споруди, групи приміщень), а іншої - про оренду частини цього об'єкта орендодавець повідомляє другого заявника, що розглядається питання про оренду всього об'єкта.

У разі надходження заяви про оренду цілісного майнового комплексу підприємства (структурного підрозділу), оголошення про проведення конкурсу проводиться  тільки за умови  наявності  рішення  міської ради щодо передачі  в оренду  відповідного цілісного майнового комплексу підприємства або його структурного підрозділу.

У разі надходження заяви про оренду об’єктів  тепло- та  водопостачання, оголошення про проведення конкурсу проводиться  тільки за умови  наявності  відповідного рішення  міської ради.

5. Перед оголошенням конкурсу балансоутримувач надає:

1)  перелік додаткових умов оренди відповідно до специфіки  роботи та функціонування  об’єкта оренди;

2) кандидатуру до складу конкурсної комісії;

3) інформацію про об’єкт (назва, місцезнаходження, площа об’єкта) та його реєстрацію  в Реєстрі прав власності об’єктів нерухомого майна;

4) інформацію про відсутність  обтяжень на об’єкт.

6. Оголошення про конкурс публікується в газеті "Сміла" не пізніше ніж за 18 календарних днів до дати проведення конкурсу і повинно містити такі відомості:

інформація про об'єкт (назва, місцезнаходження, площа об’єкта);

умови конкурсу;

можливість приватизації об’єкта оренди або  її заборона;

дата, час і місце проведення конкурсу;

кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу (заяв про оренду і пропозицій до договору оренди, що відповідають вимогам конкурсу);

інша інформація.

Одночасно всі особи, що подали заяви про оренду до оголошення конкурсу, письмово повідомляються про оголошення конкурсу.

 

III. Умови конкурсу

7. Умови конкурсу  визначаються  конкурсною комісією, виходячи з специфіки об’єкта. У разі оренди цілісного майнового комплексу підприємства (його структурного підрозділу) умови конкурсу  визначаються  рішенням міської ради. Умовами конкурсу є:

розмір орендної плати;

термін оренди;

укладання договору  оренди з переможцем в тижневий  термін  з дати проведення  конкурсу;

відшкодування  витрат, пов’язаних з проведенням конкурсу, в тому числі і проведенням незалежної оцінки та  сплати за публікацію оголошення в газеті;

використовувати майно,  що орендується, за його цільовим призначенням відповідно до умов договору (у разі  оренди цілісного майнового комплексу – відповідно до профілю виробничої діяльності підприємства);

дотримання вимог експлуатації об’єкта;

відшкодування  витрат балансоутримувача з утримання  та обслуговування  майна  (комунальні  послуги, плата за землекористування);

інші умови, залежно від специфіки об’єкта оренди.

8. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов'язковому забезпеченні виконання умов конкурсу. У разі оренди об’єктів суб’єктами  підприємницької діяльності,  іншими юридичними або фізичними особами, які звільнені  від сплати орендної плати, основним критерієм є кращі  умови використання  та  утримання  майна, якість послуг.

9. Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

9.1. Заяву про участь у конкурсі.

9.2. Відомості про учасника конкурсу:

а) для учасників, які є юридичними особами:

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

копії установчих документів, посвідчені належним чином;

інформацію про сплату  податків до місцевого  бюджету;

б) для учасників, які є фізичними особами:

копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

інформацію про сплату  податків до місцевого  бюджету.

9.3. Конкурсні пропозиції містять інформацію щодо розміру орендної плати та пропозиції щодо  додаткових зобов’язань орендаря, в тому  числі  щодо гарантій сплати орендної плати,  варіанти поліпшення орендованого майна.

 

IV. Конкурсна комісія

10. До складу конкурсної комісії (далі - комісія) входять представники орендодавця, органу, уповноваженого управляти відповідним комунальним майном, депутати міської ради (за погодженням).

11. Комісія утворюється в кількості не менше 9 осіб. Склад комісії затверджується розпорядженням міського голови. Рішення  комісії оформлюються  протоколами, які зберігаються  у секретаря комісії.

12. Повноваженнями комісії є:

визначення умов та терміну проведення конкурсу;

розгляд пропозицій учасників конкурсу;

визначення переможця конкурсу;

попередній  розгляд  заяв про оренду  комунального майна;

надання  пропозицій щодо продовження договорів оренди;

надання  пропозицій щодо укладання договорів оренди з орендарями, що мають переважне  право на оренду  майна відповідно  до чинного законодавства;

визначення  стартової  орендної плати  для оголошення  конкурсу.

складання протоколів та подання їх на затвердження.

13. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання розпорядження  міського голови про її створення.

14. Керує діяльністю комісії - голова, організовує її роботу секретар комісії. Голова комісії у межах своєї компетенції скликає засідання комісії, головує на засіданнях..

Голова комісії має ухвальний голос, якщо при прийнятті рішення про визначення переможця конкурсу голоси членів комісії розділилися порівну.

15. Засідання комісії є відкритим. У разі потреби отримання додаткової інформації комісія має право заслуховувати на своїх засіданнях пояснення учасників конкурсу.

16. Засідання комісії є правомочними за умови участі в них ½ загальної чисельності  конкурсної комісії.

 

V. Процедура проведення конкурсу

17. Конкурс може проводитися в два етапи. На першому етапі після розкриття пропозицій учасників оголошується попередній переможець конкурсу. Другий етап проводиться у разі наявності  пропозицій від учасників на його проведення. При цьому початкова орендна плата за оренду об’єкта є найбільша запропонована учасником збільшена  на 10 відсотків.

18. Конкурс проводиться за наявності пропозицій від двох або більше фізичних чи юридичних осіб. У разі надходження однієї пропозиції конкурс не проводиться і комісія приймає протокольне рішення про укладення договору оренди відповідно до вимог законодавства з єдиним заявником.

19. Пропозиції на  перший  етап надаються у конвертах з написом "На конкурс", запечатаних печаткою учасника конкурсу. До дати проведення конкурсу конверти з пропозиціями зберігаються у секретаря конкурсної комісії. Конверти розпечатуються на засіданні конкурсної комісії у присутності конкурсантів. Пропозиції на участь в другому  етапі  конкурсу надаються  учасниками  усно на засіданні комісії і оголошуються в присутності комісії та учасників конкурсу.

20. Комісія визначає переможця більшістю голосів присутніх членів комісії на засіданні.

21. Після закінчення засідання конкурсної комісії складається протокол, у якому зазначаються: відомості про учасників, пропозиції учасників, обґрунтування рішення про визначення переможця.

Протокол підписується головою комісії та секретарем комісії. Протокол затверджується управлінням економічного розвитку, в т.ч.  у разі  передачі майна орендарям, що мають переважне  право  на оренду без запровадження  конкурсу.

22.Всі учасники конкурсу повідомляються про результати конкурсу.

23. За результатами конкурсу з переможцем конкурсу укладається  договір оренди. До умов договору оренди включаються орендна плата в розмірі, запропонованому переможцем конкурсу, та інші пропозиції.

24.У разі, якщо переможець конкурсу  відмовився укладати договір оренди, переможцем визначається наступний учасник, який запропонував найбільшу оренду плату.

Секретар міської ради                                                                                   О.М.Литвиненко

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 травня 2011, 10:14
 
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ
Понеділок, 11 квітня 2011, 10:40

Зміст проекту: проект рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради „Про порядок надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення (сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту, нестаціонарних об’єктів сфери послуг) ”.

Адреса розробника: м. Сміла, вул. Леніна37,  відділ торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів Смілянської міської ради, 4-43-61.

Спосіб оприлюднення: опублікування на офіційному сайті виконавчого комітету в мережі Інтернет, e-mail: smila.ck.ua та газеті „Сміла”.

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій – Алексєєв Андрій Олександрович.

Контактний телефон –  4-43-61

Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, надані в письмовій формі  на адресу  розробника, приймаються до розгляду впродовж місяця з дати першої публікації проекту регуляторного акту.

 

УКРАЇНА

Смілянська міська рада Черкаської області

сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від ________________ №  ________

 

Про затвердження Положення про

надання дозволу на розміщення на

території об’єктів благоустрою будівель

і споруд соціально-культурного,

побутового, торговельного та іншого

призначення у місті Сміла

Відповідно до статтей 8, 140-146 Конституції України,  статті 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-В із змінами та доповненнями, статтями 4 та 7 Закону України  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Закону України ’’Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою впорядкування розміщення та території об’єктів благоустрою міста Сміла будівель і споруд соціально - культурного, побутового, торговельного та іншого призначення ,  Смілянська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально - культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла. (додається).

2. Надати дозвільному центру Смілянської міської ради повноваження щодо надання дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально - культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла.

3. Відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів Смілянської міської ради забезпечити підготовку та оформлення дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою  будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла відповідно до затвердженого Положення.

4.Дозвільному центру, відділу торгівлі,побутового обслуговування,послуг та захисту прав споживачів Смілянської  міської ради привести відповідно до Положення про надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла раніше видані  дозволи  на розміщення об’єктів торгівлі.

5. Відділу інформаційної підтримки та громадських зв’язків міськвиконкому оприлюднити у газеті «Сміла» та на офіційній сторінці в мережі Інтернет Положення про надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально - культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті  Сміла  в термін, визначений чинним законодавством після прийняття даного рішення.

6. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Смілянського міськвиконкому від 19.02.2009 року № 97 «Про порядок проведення збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі на території міста Сміли» та п.п.1.1,1.2,1.3 пункту 1, пункт 3, пункт 4 рішення   виконавчого комітету Смілянської міської ради від 12.03.2009 року № 177  «Про дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель та споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення».

7.Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Студанса Ю.І.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради та профільну депутатську комісію з питань захисту прав споживачів, торгівельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання.

 

 

Міський  голова                                                                           В.В. Решетняк

Додаток

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надання дозволу на розміщення на території

об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового,

торговельного та іншого призначення (сфери послуг, відпочинку, розваг,

спорту, нестаціонарних об’єктів сфери послуг)

 

1. Загальні положення

 

Положення про надання дозволу на розміщення  на території об`єктів благоустрою будівель і споруд соціального – культурного, торгівельного та іншого призначення у місті Сміла (далі-Положення) розроблено відповідно до Законів України « Про місцеве самоврядування в Україні» «Про благоустрій населених пунктів»,Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Цим положенням  визначається єдиний порядок надання дозволу на території об`єктів благоустрою  міста Сміла будівель і споруд соціально – культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення ( далі Дозвіл) , а також встановлення зручного для населення режиму їх роботи.

1.2. Положення є обов’язковим для всіх суб’єктів господарювання, незалежно від їх організаційно-правових форм та форм власності.

 

1.3. Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою об'єкта є документом, який дає право його власнику на розміщення відповідного об'єкта   (додаток 1).

 

1.3.1. Заміна бланків раніше виданих дозволів на розміщення об’єктів торгівлі на дозволи на розміщення на території об’єктів благоустрою об'єктів здійснюється відділом торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів через дозвільний центр міськвиконкому безкоштовно за умови подання суб’єктом господарювання заяви та оригіналу раніше виданого дозволу.

1.3.2.В разі зміни функціонального призначення, власника та інших даних об`єкту, заміна дозволу здійснюється на загальних підставах.

 

1.3.3.Суб’єкти господарювання зобов’язані замінити раніше отримані дозволи на розміщення об’єкту торгівлі на дозволи на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в термін до 01.07.2011 року.

 

1.4. Відповідальність за достовірність документів та інформації, наданих при подачі заяви на отримання дозволу, несе суб’єкт господарювання.

 

1.5. Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою об'єктів видається безкоштовно.

Відділ торгівлі,  побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів проводить щорічне обстеження  об`єктів щодо дотримання правил торгівлі та послуг, відповідно до чинного законодавства , складанням акту обстеження об`єкта. (додаток 2).

Режим роботи об`єкта з 8.00 до 23.00 встановлюється при поданні заяви в дозвільний центр для отримання дозволу за погодженням з суб`єктом господарювання.

Режим роботи об`єкта  з 23.00 до 8.00 встановлюються виконавчим комітетом Смілянської міської ради при умові подання заяви на ім`я  міського голови  з пропозиціями щодо встановлення режиму роботи об`єкта в нічний час.

 

1.6. Визначення термінів.

1.6.1. Будівлями і спорудами торговельного призначення є: магазин, павільйон, кіоск, склад товарний, крамниця-склад, магазин-склад, заклад ресторанного господарства, сезонний об’єкт виносної торгівлі, об’єкт виносної торгівлі, палатка, намет, ринок, комплекс торговельних павільйонів, відділ у торговельному об’єкті, аптечний заклад тощо.

1.6.2. Будівлями і спорудами іншого призначення є:

об’єкти сфери послуг,

об’єкти відпочинку,

об’єкти розваг,

об’єкти спорту,

нестаціонарні об’єкти сфери послуг,

офіси, у т.ч. відділення банків.

1.6.2.1. Об’єктами сфери послуг є:

об’єкти з ремонту та пошиву взуття, швейних, хутрових, трикотажних, текстильних виробів та головних уборів;

об’єкти з ремонту радіотелевізійної, аудіо- та відеоапаратури;

об’єкти з ремонту меблів;

об’єкти з ремонту ювелірних виробів, антикварних виробів;

об’єкти з ремонту металовиробів;

об’єкти технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, у т.ч. автозаправні станції;

перукарні;

об’єкти з прокату аудіо-, відеокасет, СД-дисків;

об’єкти з прокату транспортних засобів;

об’єкти з прокату весільних нарядів і одягу для урочистих подій;

об’єкти з ремонту електропобутової техніки, побутових приладів, музичних інструментів;

ломбарди;

об’єкти з надання фотопослуг, фотолабораторії;

об’єкти з надання послуг аудіо-, відеозапису;

об’єкти з ремонту годинників;

об’єкти по хімічній чистці;

об’єкти по пранню білизни;

послуги лазні, саун, фітнес-клубів, фізкультурно-оздоровчих комплексів;

об’єкти по сервісному обслуговуванню оргтехніки;

об’єкти по наданню ритуальних послуг;

бізнес-центри;

автостоянки, парковки;

нестаціонарні об’єкти сфери послуг, відпочинку, розваг та спорту (тир, силоміри, ваги, батути, гральні автомати без грошового виграшу, виносні пункти прийому склотари, каруселі, атракціони, послуги по доступу до засобів мобільного зв’язку, у т.ч. продаж скретч-карток та інші);

інші об’єкти сфери послуг, які передбачені Галузевим класифікатором “Класифікація послуг і продукції у сфері побутового обслуговування” (ГК 201-01-2001).

2. Порядок надання суб'єктам господарювання дозволу на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення (окрім сезонних об'єктів виносної торгівлі та нестаціонарних об’єктів сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту на території

м. Сміли) (далі – об’єктів)

2.1. Для отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою стаціонарних  об’єктів, суб’єктом господарювання подається заява встановленого зразка  затвердженого постановою КВУ від 3.09.2008 №778(додаток 3)

 

2.2.До заяви додаються:

 

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

 

- копія документа про право заявника на використання відповідного приміщення або частини приміщення, площі або частини площі (свідоцтво про власність, договір оренди, тощо);

 

-копія  погодження (дозволу) СЕС у випадках, передбачених законодавством України;

-копія асортиментного переліку, погодженого с міською СЕС;

 

- копія сертифікату відповідності – при новому будівництві та переведенні житлових приміщень у нежитлові, або акт технічної комісії про прийняття стаціонарної малої архітектурної форми до експлуатації – для павільйонів та кіосків (у випадках, передбачених чинним законодавством);

- копія ліцензії (для видів діяльності, які підлягають ліцензуванню);

 

- копія документу, що підтверджує право користування земельною ділянкою;

- копія свідоцтва про сплату єдиного податку або:

- копія довідки  ОДПІ про реєстрацію суб’єкта як  платника податку (для юридичних осіб);

 

2.3. Дозвіл на розміщення стаціонарних об’єктів на території об’єктів благоустрою видається безстроково. Дозвіл на розміщення нестаціонарних об’єктів на території благоустрою надається на 1 рік.

 

2.4. У разі надання на підставі договору оренди чи інших договорів у тимчасове користування приміщень (місць торгівлі та надання послуг) за умови збереження виду діяльності та стану цих приміщень (місць торгівлі та надання послуг) за наявності у власника дозволу на розміщення об’єктів на території об’єктів благоустрою від орендаря або іншого користувача не вимагається одержання дозволу на розміщення об’єктів на території об’єктів благоустрою.

 

2.5. У випадку необхідності внесення змін в раніше виданий дозвіл (у разі реорганізації суб’єкта господарювання без зміни цільового призначення об’єкта, зміни режиму роботи тощо) дозвіл переоформлюється на підставі заяви та копії документів, які підтверджують вищезазначені зміни.

У разі зміни організаційно-правової форми,Цільового призначення, найменування, місцезнаходження об’єкта торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, а також зміни фізичної особи-підприємця, Дозвіл підлягає переоформленню на загальних підставах.

 

2.6 Для надання дозволу  на розміщення на об`єктах благоустрою  ринків до заяви додаються:

 

-витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-копія затвердженого генерального плану забудови ринку;

-копія документів на право користування земельною ділянкою та приміщенням;

-копія свідоцтва про відповідність забудованого об`єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельним нормам і правилам або дозволу на встановлення малої архітектурної форми;

-копія свідоцтва про  сплату єдиного податку суб`єктом підприємництва або:

-копія довідки  ОДПІ про реєстрацію суб`єкта як платника податків (для юридичних осіб);

-копія погодження(дозволу) міської СЕС ;

 

2.7 . Для надання Дозволу на розміщення на об`єктах  благоустрою платних паркувань транспортних засобів до заяви додаються:

 

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-копія документу, що доводить право власності або право користування земельною ділянкою (копія договору оренди земельної ділянки або державного акта на право володіння земельною ділянкою) або рішення органу місцевого самоврядування про організацію  платного паркування транспортних засобів;

-копія загальної схеми розміщення місць паркування транспортних засобів

-копія довідки ОДПІ про реєстрацію суб`єкта  як платника податків(для юридичних осіб) або:

- копія свідоцтва про сплату єдиного податку;

-копія погодження(дозволу) міської СЕС;

 

 

3. Особливості отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою об’єктів у вигляді пересувних малих архітектурних форм,  сезонної торгівлі та нестаціонарних об’єктів сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту

 

3.1 Для отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою пересувних малих архітектурних форм, об’єктів сезонної торгівлі та нестаціонарних об’єктів сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту, суб’єктом господарювання подається заява встановленого зразка із погодженням розташування об’єкту  відповідними службами по напрямку діяльності.

 

3.2.До заяви додаються:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

- копія погодження ( дозволу) міської СЕС;

- схема розміщення об’єкта, погоджена та завірена печаткою управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста (крім пунктів одноразової торгівлі);

- копія свідоцтва про сплату єдиного податку або :

- копія довідки ОДПІ про реєстрацію суб`єкта  як платника податків(для юридичних осіб);

- копія договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою;

 

3.3. Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою об’єктів у вигляді сезонних об’єктів виносної торгівлі надається на період з 01 квітня по 01 листопада.

 

3.4 Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою об’єктів у вигляді нестаціонарних об’єктів сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту надається на період не більше одного року.

 

3.5 У разі закінчення терміну дії дозволу за умови відсутності змін умов діяльності суб’єкта господарювання, які потребують отримання нового дозволу, та відсутності підтверджених у встановленому законодавством порядку двох і більше порушень чинного законодавства, термін дії дозволу продовжується на підставі письмової заяви суб’єкта господарювання .

 

3.6. Сезонний об’єкт торгівлі – це об’єкт дрібнороздрібної торговельної мережі, за формою засобів торгівлі являє собою палатки, ємності для торгівлі квасом, автоцистерни, автомагазини, намети, низькотемпературні лотки-прилавки для торгівлі морозивом, торговельні автомати з продажу газованої води, кави – розміром до 4 кв.м;

У сезонних об’єктах торгівлі здійснюється реалізація овочів, баштанних культур, морозива, квасу, пива, прохолоджуючих напоїв, супутніх та інших товарів, згідно із погодженим СЕС асортиментним переліком у випадку, якщо його отримання передбачене чинним законодавством.

 

3.7. Нестаціонарний об’єкт сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту – об’єкт сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту, розташований поза приміщенням.

 

4. Особливості отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою об’єктів одноразової торгівлі.

4.1. Для отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою об’єктів одноразової торгівлі суб’єктом господарювання подається заява встановленого зразка,

з погодженням розташування об’єкту відповідними службами по напрямку діяльності.

 

4.2..До заяви додаються: - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

- копія погодження (дозволу) міської СЕС;

- копія асортиментного переліку, погодженого міською СЕС;

- копія договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою;

- копія свідоцтва про сплату єдиного податку або:

- копія довідки ОДПІ про реєстрацію суб`єкта  як платника податків(для юридичних осіб);

 

4.3. Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою об’єктів одноразової торгівлі надається терміном на один день.

4.4. Об’єкт одноразової торгівлі – об’єкт виносної, виїздної торгівлі.

 

5. Порядок подання, розгляду заяв та одержання дозволу на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення та припинення його дії .

5.1.Заява суб’єкта господарювання та необхідні  документи  подаються в Дозвільний центр міськвиконкому.

Заява та документи, що додаються до неї, не пізніше наступного робочого дня з дня реєстрації заяви Дозвільним центром  міськвиконкому передаються до розгляду у відділ торгівлі,побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів міськвиконкому. .

5.2. Дозвіл на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення підписується  першим заступником міського голови та завіряється печаткою.

5.3. Дозвіл реєструється відділом торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів у книзі обліку дозволів та передається до Дозвільного центру міськвиконкому.

5.4. Дозвіл видається  в термін визначений чинним законодавством при умові надання необхідних документів, що додаються до заяви.

5.5. Дія Дозволу  може бути припинена( призупинена) в разі:

- заяви суб’єкта господарювання про призупинення розміщення об’єкта;

- зміни спеціалізації об’єкта;

- подання органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів, наявності обґрунтованих письмових скарг споживачів на порушення працівниками об’єктів вимог законодавства щодо експлуатації та організації роботи закладу;

- у разі встановлення фактів подання в заяві та документах, що додаються до неї, недостовірної інформації;

За умови надходження подання про порушення на об’єкті умов експлуатації, правил роботи закладу, суб’єкту господарювання виноситься попередження про їх усунення.

Якщо суб’єкт господарювання без поважних причин не усунув виявлені порушення  у визначений термін, міськвиконкомом приймається рішення про припинення (призупинення) в дії або анулювання Дозволу.

Підставою вжиття таких заходів є: акти, постанови,приписи, адміністративні протоколи тощо.

Поновлення дії Дозволу проводиться у разі своєчасного усунення порушень, що призвели до призупинення дії Дозволу.

Підставою для відмови у видачі Дозволу є:

- відсутність одного із передбачених Положенням документів до заяви;

- виявлення у поданих документах недостовірних даних;

- виникнення обставин, що потребують додаткового вивчення;

Про відмову у видачі Дозволу заявник повідомляється усно або письмово (при вимозі заявника) наступного робочого дня після прийняття відповідного рішення.

Встановлений режим роботи об’єкта у нічний час може бути скасованим за умови наявності обґрунтованих скарг на роботу об’єкта та порушення тиші на об’єкті у нічний час, якщо встановлений факт порушення. Рішення про скасування  встановленого режиму роботи нічний час приймається міськвиконкомом.

 

 

Секретар міської ради                                                О.М. Литвиненко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

(ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

(одноразова  торгівля )

Смілянська міська рада

1.

Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб'єктів господарювання

Дозвільний центр виконавчого комітету Смілянської міської ради

2.

Місцезнаходження дозвільного центру

1 поверх міськвиконкому

м. Сміла вул. Леніна, 37

3.

Інформація щодо графіку роботи дозвільного центру

Години прийому:

Адміністратор – щоденно з 9.00 до 13.00 год.;

Представник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів – щоденно з 9.00 до 13.00

4.

Реквізити адміністратора та представника(-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних за видачу документа дозвільного характеру

Адміністратор-Проненко Людмила Василівна ,      контактний телефон(04733) 4-23-73 ;

Начальник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - Алексєєв Андрій Олександрович,  контактний телефон(04733) 4-43-61

4.1.

Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документу дозвільного характеру

4.2.

Закони України (назва, частина, стаття)

-  ст.. 8, 140-146  Конституції України;

- п.10 ст. 10, п.4 ст. 15,  п.5 ст.16 Закону України " Про благоустрій населених пунктів";

- ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-В із змінами та доповненнями;

- ст. 4 ст. 7 Закону України  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”;

 

4.3.

Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

Постанова  № 526 від 21.05.2009р. "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

4.4.

Акти центральних органів виконавчої влади(назва, дата та номер, пункт)

5.

Акти органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

Рішення міської ради від  27.01.11р. № 5-11  /VІ "Про   затвердження Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла"

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Платність (безоплатність) видачі документу дозвільного характеру

Безоплатно

8.

Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру

1 день

9.

Вичерпний перелік підстави для відмови у наданні документу дозвільного характеру

- відсутність одного із передбачених документів до заяви;

- виявлення у поданих документах недостовірних даних;

- виникнення обставин, що потребують додаткового вивчення

10.

Строк дії документу дозвільного характеру

1 день

11.

Необхідність проведення експертизи (обстеження) об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру

- проводиться обстеження

12.

Необхідність проведення експертизи (обстеження) об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру

- Безоплатно

 

 

 

 

 

Схема дозвільної (погоджувальної процедури)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

 

Для отримання дозволу заявник подає заяву та пакет необхідних документів ( див. перелік необхідних документів) державному адміністратору Дозвільного центру  або представнику  відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів. Державний адміністратор реєструє заяву, заповнює бланк проходження документів, формує дозвільну справу та протягом робочого дня передає пакет документів в відділ. Начальник відділу накладає резолюцію.

При позитивній резолюції – відділ торгівлі готує дозвіл встановленого зразка, передає в дозвільний центр . Державний адміністратор дозвільного центру видає заявнику дозвіл .

Р Е Г Л А М Е Н Т

(ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

(стаціонарні об’єкти )

Смілянська міська рада

1.

Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб'єктів господарювання

Дозвільний центр виконавчого комітету Смілянської міської ради

2.

Місцезнаходження дозвільного центру

1 поверх міськвиконкому

м. Сміла вул. Леніна, 37

3.

Інформація щодо графіку роботи дозвільного центру

Години прийому

Адміністратор – щоденно з 9.00 до 13.00 години;

Представник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - щоденно з 9.00 до 13.00 години;

4.

Реквізити адміністратора та представника(-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних за видачу документа дозвільного характеру

Адміністратор Проненко Людмила Василівна       контактний телефон(04733) 4-23-73 ;

Начальник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів Алексєєв Андрій Олександрович,  контактний телефон(04733) 4-43-61

4.1.

Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документу дозвільного характеру

4.2.

Закони України (назва, частина, стаття)

-  ст.. 8, 140-146  Конституції України;

- п.10 ст. 10, п.4 ст. 15,  п.5 ст.16 Закону України " Про благоустрій населених пунктів";

- ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-В із змінами та доповненнями;

- ст. 4 ст. 7 Закону України  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”;

 

4.3.

Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

Постанова  № 526 від 21.05.2009р. "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

4.4.

Акти центральних органів виконавчої влади(назва, дата та номер, пункт)

5.

Акти органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

Рішення міської ради від 27.01.11р. № 5-11  / VІ

"Про   затвердження Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла"

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Платність (безоплатність) видачі документу дозвільного характеру

Безоплатно

8.

Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру

Протягом  10 днів

9.

Вичерпний перелік підстави для відмови у наданні документу дозвільного характеру

- відсутність одного із передбачених документів до заяви;

- виявлення у поданих документах недостовірних даних;

- виникнення обставин, що потребують додаткового вивчення

10.

Строк дії документу дозвільного характеру

Безстроковий

11.

Необхідність проведення експертизи (обстеження) об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру

- проводиться обстеження

12.

Платність (безоплатність)

проведення експертизи

(обстеження)

- Безоплатно

 

 

 

 

 

Схема дозвільної (погоджувальної процедури)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

 

Для отримання дозволу заявник подає заяву та пакет необхідних документів ( див. перелік необхідних документів) державному адміністратору Дозвільного центру  або представнику  відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів. Державний адміністратор реєструє заяву, заповнює бланк проходження документів, формує дозвільну справу та протягом робочого дня передає пакет документів в відділ. Начальник відділу накладає резолюцію.

При позитивній резолюції – відділ торгівлі готує дозвіл встановленого зразка, передає в дозвільний центр . Державний адміністратор дозвільного центру видає заявнику дозвіл .

 

 

 

 

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

(ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

(платні паркування транспортних засобів)

Смілянська міська рада

1.

Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб'єктів господарювання

Дозвільний центр виконавчого комітету Смілянської міської ради

2.

Місцезнаходження дозвільного центру

1 поверх міськвиконкому

м. Сміла вул. Леніна, 37

3.

Інформація щодо графіку роботи дозвільного центру

Години прийому:

Адміністратор – щоденно з 9.00 до 13.00 год.;

Представник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - щоденно з 9.00 до 13.00 години

4.

Реквізити адміністратора та представника(-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних за видачу документа дозвільного характеру

Адміністратор - Проненко Людмила Василівна,       контактний телефон(04733) 4-23-73 ;

Начальник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - Алексєєв Андрій Олександрович,  контактний телефон(04733) 4-43-61

4.1.

Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документу дозвільного характеру

4.2.

Закони України (назва, частина, стаття)

-  ст.. 8, 140-146  Конституції України;

- п.10 ст. 10, п.4 ст. 15,  п.5 ст.16 Закону України " Про благоустрій населених пунктів";

- ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-В із змінами та доповненнями;

- ст. 4 ст. 7 Закону України  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”;

 

4.3.

Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

Постанова  № 526 від 21.05.2009р. "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

4.4.

Акти центральних органів виконавчої влади(назва, дата та номер, пункт)

5.

Акти органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

Рішення міської ради від  27.01.11р. № 5-11  /VІ

"Про   затвердження  Положення  про порядок надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла"

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Платність (безоплатність) видачі документу дозвільного характеру

Безоплатно

8.

Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру

Протягом  10 днів

9.

Вичерпний перелік підстави для відмови у наданні документу дозвільного характеру

- відсутність одного із передбачених документів до заяви;

- виявлення у поданих документах недостовірних даних;

- виникнення обставин, що потребують додаткового вивчення

10.

Строк дії документу дозвільного характеру

Безстроковий

11.

Необхідність проведення експертизи (обстеження) об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру

- Проводиться обстеження;

12.

Платність (безоплатність)

проведення експертизи

(обстеження)

- Безоплатно

 

 

Схема дозвільної (погоджувальної процедури)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

(платні паркування транспортних засобів)

 

Для отримання дозволу заявник подає заяву та пакет необхідних документів ( див. перелік необхідних документів) державному адміністратору Дозвільного центру  або представнику  відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів. Державний адміністратор реєструє заяву, заповнює бланк проходження документів, формує дозвільну справу та протягом робочого дня передає пакет документів в відділ. Начальник відділу накладає резолюцію.

При позитивній резолюції – відділ торгівлі готує дозвіл встановленого зразка, передає в дозвільний центр . Державний адміністратор дозвільного центру видає заявнику дозвіл .

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

 

(ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

(пересувні малі форми,сезонна торгівля, нестаціонарні об’єкти сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту )

Смілянська міська рада

1.

Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб'єктів господарювання

Дозвільний центр виконавчого комітету Смілянської міської ради

2.

Місцезнаходження дозвільного центру

1 поверх міськвиконкому

м. Сміла вул. Леніна, 37

3.

Інформація щодо графіку роботи дозвільного центру

Години прийому:

Адміністратор – щоденно з 9.00 до 13.00 год.;

Представник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів – щоденно з 9.00 до 13.00

4.

Реквізити адміністратора та представника(-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних за видачу документа дозвільного характеру

Адміністратор - Проненко Людмила Василівна,       контактний телефон(04733) 4-23-73 ;

Начальник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - Алексєєв Андрій Олександрович,  контактний телефон(04733) 4-43-61

4.1.

Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документу дозвільного характеру

4.2.

Закони України (назва, частина, стаття)

-  ст.. 8, 140-146  Конституції України;

- п.10 ст. 10, п.4 ст. 15,  п.5 ст.16 Закону України " Про благоустрій населених пунктів";

- ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-В із змінами та доповненнями;

- ст. 4 ст. 7 Закону України  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”;

 

4.3.

Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

Постанова  № 526 від 21.05.2009р. "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

4.4.

Акти центральних органів виконавчої влади(назва, дата та номер, пункт)

5.

Акти органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

Рішення міської ради від  27.01.11р. № 5-11  /VІ " Про   затвердження  Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла"

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Платність (безоплатність) видачі документу дозвільного характеру

Безоплатно

8.

Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру

Протягом  10 днів

9.

Вичерпний перелік підстави для відмови у наданні документу дозвільного характеру

- відсутність одного із передбачених документів до заяви;

- виявлення у поданих документах недостовірних даних;

- виникнення обставин, що потребують додаткового вивчення

10.

Строк дії документу дозвільного характеру

1 рік

11.

Необхідність проведення експертизи (обстеження) об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру

- Проводиться обстеження

12.

Платність (безоплатність)

проведення експертизи

(обстеження)

- Безоплатно

 

Схема дозвільної (погоджувальної процедури)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

 

Для отримання дозволу заявник подає заяву та пакет необхідних документів ( див. перелік необхідних документів) державному адміністратору Дозвільного центру  або представнику  відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів. Державний адміністратор реєструє заяву, заповнює бланк проходження документів, формує дозвільну справу та протягом робочого дня передає пакет документів в відділ. Начальник відділу накладає резолюцію.

При позитивній резолюції – відділ торгівлі готує дозвіл встановленого зразка, передає в дозвільний центр . Державний адміністратор дозвільного центру видає заявнику дозвіл .

 

 

 

Р Е Г Л А М Е Н Т

(ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

(ринки)

Смілянська міська рада

1.

Найменування дозвільного центру, в якому здійснюється обслуговування суб'єктів господарювання

Дозвільний центр виконавчого комітету Смілянської міської ради

2.

Місцезнаходження дозвільного центру

1 поверх міськвиконкому

м. Сміла вул. Леніна, 37

3.

Інформація щодо графіку роботи дозвільного центру

Години прийому:

Адміністратор – щоденно з 9.00 до 13.00 год.;

Представник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - щоденно з 9.00 до 13.00 год.;

4.

Реквізити адміністратора та представника(-ів) місцевого дозвільного органу, відповідальних за видачу документа дозвільного характеру

Адміністратор-Проненко Людмила Василівна,       контактний телефон(04733) 4-23-73 ;

Начальник відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів - Алексєєв Андрій Олександрович,  контактний телефон(04733) 4-43-61

4.1.

Нормативно-правові акти, якими регламентується видача документу дозвільного характеру

4.2.

Закони України (назва, частина, стаття)

-  ст.. 8, 140-146  Конституції України;

- п.10 ст. 10, п.4 ст. 15,  п.5 ст.16 Закону України " Про благоустрій населених пунктів";

- ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 № 280/97-В із змінами та доповненнями;

- ст. 4 ст. 7 Закону України  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”;

 

4.3.

Акти Кабінету Міністрів України (назва, дата та номер, пункт)

Постанова  № 526 від 21.05.2009р. "Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

4.4.

Акти центральних органів виконавчої влади(назва, дата та номер, пункт)

5.

Акти органів місцевого самоврядування (назва, дата та номер, пункт)

Рішення міської ради від 27.01.11р. № 5-11  / VІ "Про   затвердження Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у місті Сміла"

6.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання документу дозвільного характеру

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Платність (безоплатність) видачі документу дозвільного характеру

Безоплатно

8.

Строк, протягом якого видається документ дозвільного характеру

Протягом  10 днів

9.

Вичерпний перелік підстави для відмови у наданні документу дозвільного характеру

- відсутність одного із передбачених документів до заяви;

- виявлення у поданих документах недостовірних даних;

- виникнення обставин, що потребують додаткового вивчення

10.

Строк дії документу дозвільного характеру

Безстроковий

11.

Необхідність проведення експертизи (обстеження) об'єкта, на який видається документ дозвільного характеру

- Проводиться обстеження

12.

Платність (безоплатність)

проведення експертизи

(обстеження)

- Безоплатно

 

 

 

 

Схема дозвільної (погоджувальної процедури)

 

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення

 

Для отримання дозволу заявник подає заяву та пакет необхідних документів ( див. перелік необхідних документів) державному адміністратору Дозвільного центру  або представнику  відділу торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів. Державний адміністратор реєструє заяву, заповнює бланк проходження документів, формує дозвільну справу та протягом робочого дня передає пакет документів в відділ. Начальник відділу накладає резолюцію.

При позитивній резолюції – відділ торгівлі готує дозвіл встановленого зразка, передає в дозвільний центр . Державний адміністратор дозвільного центру видає заявнику дозвіл .

 

 

 

 

 

Аналіз впливу регуляторного акта - проекту рішення Смілянської міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в м.Сміла »

 

1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачено розв’язати  шляхом державного регулювання.

Статтею 4 Закону України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності» визначено, що тільки законами встановлюється необхідність одержання  документу дозвільного характеру.

Статтею 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень міських рад у сфері благоустрою населених пунктів відноситься надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

Статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та   постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення» на органи місцевого самоврядування покладений контроль за належною експлуатацією об’єктів торгівлі та сфери послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» визначено документи дозвільного характеру, що видаються виконавчими органами державного влади та органами місцевого самоврядування через дозвільні центри.

Дозвіл на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення цією постановою включений до переліку документів дозвільного характеру.

Враховуючи вимоги Законів України «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», «Про благоустрій населених пунктів» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», Смілянська міська рада винесла на обговорення проект рішення «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення».

За своїми ознаками цей проект рішення належить до кола регуляторних актів, оскільки регулює адміністративні та господарські відносини між суб’єктами господарювання, територіальною громадою м.Сміла і органами місцевого самоврядування.

З метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності проект рішення міської ради розроблений відділом торгівлі,побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

 

2. Визначення цілей державного регулювання

2.1. Приведення у відповідність локальних нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування з видачі документів дозвільного характеру до вимог Законів України «Про дозвільну систему в сфері господарської  діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», постанов     Кабінету   Міністрів  від   21.05.2009р. № 526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»  від 15.06.2006р. № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення».

2.2. Стимулювання розвитку та сприяння легалізації об’єктів торгівлі, громадського харчування та сфери послуг;

2.3.  Впорядкування процедури видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного , побутового, торговельного та іншого призначення;

2.4. Врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання у сфері торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг.

2.5. Створення умов для здорової конкуренції та легалізація діяльності суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг.

2.6. Забезпечення належного рівня торговельного та побутового обслуговування споживачів з метою захисту їхніх інтересів і прав.

2.6.  Забезпечення  благоустрою території міста та забезпечення в ньому чистоти і порядку;

2.7. Володіння інформацією щодо діючої мережі закладів сфери обслуговування з метою використання її для реалізації органами місцевого самоврядування державної політики у сфері торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг.

 

3. Визначення та  оцінка  усіх    прийнятих альтернативних способів досягнення   встановлених  цілей

Альтернативи вирішення проблеми:

 

Альтернатива 1 – збереження існуючої ситуації, тобто відмова від регулювання;

Альтернатива 2 – розробити та затвердити регуляторний акт щодо затвердження Порядку надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в м.Сміла.

Вибір альтернативи:

Альтернатива 2:

Визначається єдина процедура надання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення  за умови звернення суб’єкта господарювання  до державного адміністратора, або  до представника місцевого дозвільного органу, яка відповідає вимогам Законів України „Про дозвільну  систему у сфері господарської діяльності” та  “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Впорядковується механізм переоформлення, призупинення чи  анулювання дії  дозволу на   розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

Визначається термін дії дозволів на   розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

При видачі дозволу із власником об’єкту буде погоджуватися зручний для населення режим роботи, а також надаватиметься відповідно консультативна допомога щодо здійснення діяльності.

Регулювання побудоване відповідно до принципів регуляторної політики. Впорядковується розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, визначаються чіткі вимоги щодо їх діяльності, регламентується режим їх роботи.

 

Альтернатива 1:

Неприйняття зазначеного проекту регуляторного акта призведе до:

- відсутності  бази даних щодо міської мережі об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг, яка є основою для реалізації органами місцевого самоврядування державної політики у сфері обслуговування населення;

- ускладнення процедури здійснення контролю за належною експлуатацією  та організацією обслуговування населення закладами торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування;

Затвердження положення про видачу дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально–культурного, побутового, торговельного та іншого призначення може бути здійснено тільки шляхом прийняття зазначеного рішення. Видача дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально–культурного, побутового, торговельного та іншого призначення законодавством України передбачається органами місцевого самоврядування, тобто         Альтернатива 2.

 

4. Механізм реалізації мети

Затвердити Смілянською міською радою Положення про порядок надання дозволу на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

Опис механізму для розв’язання проблеми чітко виписаний в розробленому пложені :

- отримання дозволу на розміщення об’єкту на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально–культурного, побутового, торговельного та іншого призначення;

- впорядкування умов та порядку переоформлення дозволів;

- впорядкування умов та порядку анулювання дозволів.

 

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

 

Прийняття цього рішення надасть можливість набуття суб’єктом господарювання права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності, забезпечить легітивність видачі дозволу на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально - культурного, побутового, торговельного та іншого призначення. У разі встановлення факту порушення нормативно–правових актів з охорони праці, екологічних, санітарних правил, інших вимог законодавства органи місцевого самоврядування відповідно до ст. 30 б) пп. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   матимуть можливість вимагати від суб’єктів господарювання здійснення заходів по впорядкуванню діяльності до вимог законодавства.

6. Очікувані результати прийняття акта

Для населення:

- забезпечення належного рівня та умов торговельного і побутового  обслуговування; 
-  підвищення рівня захисту прав і інтересів споживачів;

- унеможливлення попадання на споживчий ринок недоброякісних та шкідливих для здоров’я товарів.

Для органу місцевого самоврядування:

- упорядкування розміщення на території об’єктів благоустрою м.Сміла будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення;

- підвищення іміджу влади, як такої, що проводить політику на підтримку підприємництва через встановлення чіткої і прозорої процедури видачі дозволів. Наявність відповідної інформації про стан здійснення торговельної діяльності території міста.

 

Для суб’єктів господарювання:

- впорядкування процедури отримання в органах місцевого самоврядування дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення;

- забезпечення єдиного порядку та прозорості процедури отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення;

- легалізація господарської діяльності;

- усунення конфліктів з контролюючими органами.

7. Термін дії   регуляторного акта

Даний регуляторний акт приймається на період до змін чинного законодавства.

 

8. Визначення показників результативності регуляторного акта

Показниками результативності запропонованого проекту рішення  міської ради є:

- динаміка  кількості виданих дозволів  на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення та кількості відмов у видачі дозволу за відповідний рік;

- динаміка кількості нових об`єктів торгівлі, сфери послуг, ресторанного господарства за відповідний рік.

- кількість звернень та скарг суб'єктів господарювання, пов'язаних з видачею дозволів  на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель  і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення;

-  впорядкованість та законність розміщення об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг.

 

9. Відстеження результативності регуляторного акта

Заходами щодо відстеження результативності регуляторного акту є:

- базове відстеження;

- повторне відстеження.

Базове відстеження результативності регуляторного акта проведено на етапі його підготовки.

Повторне відстеження здійснюється через рік після набрання чинності актом або більшістю його положень, але не пізніше ніж через два роки.

При проведенні такого відстеження планується використання статистичних даних, отриманих за результатами аналізу кількості звернень суб’єктів господарювання до державних адміністраторів та представників відповідних місцевих дозвільних органів з метою отримання дозволів на розміщення на території об'єктів благоустрою будівель і споруд соціально – культурного, побутового, торговельного та іншого призначення (сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту, грального бізнесу, виробництва, нестаціонарних об’єктів сфери послуг), проведення анонімного анкетування суб’єктів господарювання з питань, визначених положеннями регуляторного акта, а також відстеження динаміки надходжень від суб’єктів підприємницької діяльності до міського бюджету від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

 

 

Начальник відділу торгівлі,

побутового обслуговування,

послуг та захисту прав споживачів                                         А. О. Алексєєв

Пропозиції та зауваження до  проекту рішення міської ради і аналізу впливу регуляторного акта приймаються протягом місяця від їх опублікування на сайті Смілянської міської ради відділом торгівлі, побутового обслуговування, послуг та захисту прав споживачів     за адресою: вул. Леніна,36  каб.9.

 

 

 

 

 
Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ОК „Сміла”
Понеділок, 02 серпня 2010, 06:04

Про погодження тарифів  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  для ОК  „Сміла” Завантажити >>>

Останнє оновлення на Понеділок, 02 серпня 2010, 06:33
 
<< Початок < Попередня 21 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 21