Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Нижній парк

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Смілянському міськрайрадіо 25 років!
Четвер, 03 серпня 2017, 14:56

Смілянське міськрайрадіо відзначає 25 років з часу створення. З цієї нагоди колектив привітали від імені секретаря міської ради Віктора Федоренка, виконавчого комітету, депутатського корпусу заступник міського голови Людмила Осейко, керуючий справами Олександр Головченко.  Від колег по журналістській діяльності висловила щирі побажання головний редактор КП «Медіа-центр», голова профільної депутатської комісії Людмила Скороход. Редакції міськрайрадіо, яку очолює Анатолій Самарський, зичили втілити перспективні задуми, розвиватися, мати надійних друзів і фінансову стабільність,  залишатися одним з найбільш популярних джерел місцевих новин у своїх слухачів, які хочуть чути щодня у свої домівках знайомі і очікувані слова «Говорить, Сміла-радіо».

Детальніше...
 
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
Четвер, 03 серпня 2017, 14:42

3 серпня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності. Засідання провела голова комісії Ольга Нікітченко. В роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули на комісії, стосувалися безоплатної передачі транспортних засобів на баланс СКП «Наш Дім», затвердження Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Сміла на період 2017-2021 років та Програми фінансової підтримки комунального підприємства «ВодГео» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на 2017 рік, розгляду звернення.

 
Фотоконкурс "Рідна Сміла"
Четвер, 03 серпня 2017, 11:45

 

Детальніше...
 
Колективу НВПП «ДАК – Електропром» вручили подяку від військових
Четвер, 03 серпня 2017, 10:37

Секретар міської ради Віктор Федоренко вручив трудовому колективу НВПП «ДАК-Електропром»  Подяку від командира та особового складу мінометної батареї, що виконує військові завдання в зоні АТО, за допомогу та громадянську позицію: “Ваша допомога дозволить зберегти здоров’я та життя військовослужбовців. Віримо, що разом з такими патріотами держави як Ви, відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України» – зазначено у відзнаці. Віктор Антонович подякував колективу «ДАК-Електропром» також від міської ради, виконавчого комітету та особисто за внесок у розвиток міста, наповнення міського бюджету, своєчасну сплату податків, допомогу військовим у зоні АТО, виконання виробничих завдань, які забезпечують роботу залізниці, інших галузей.

Детальніше...
 
Проблему із відключенням електроенергії у СМСЧ №14 вирішують на обласному рівні
Четвер, 03 серпня 2017, 10:14

Проблема із відключенням від електропостачання у Смілянській медико-санітарній частині №14 невдовзі може  бути вирішена. Міська влада активно займається цим питанням. З минулого тижня йдуть переговори щодо того, як повернути електропостачання у медзаклад. Про це під час звіту служб та відділів виконавчого комітету повідомив секретар міської ради Віктор Федоренко.

 

Детальніше...
 
У школі № 3 - колегіумі розповіли як зацікавити школярів до навчання
Середа, 02 серпня 2017, 13:01

Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні?

 

Детальніше...
 
Особистий прийом громадян
Середа, 02 серпня 2017, 08:48

Згідно з графіком прийому смілян 3 серпня з 15.00 до 17.00 особистий прийом громадян проведе в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Антонович Федоренко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян до 13.00 дня прийому (кабінет № 7, 1 поверх). Запис на прийом по телефону не проводиться.

 
Смілянські правоохоронці отримали новий службовий автомобіль
Вівторок, 01 серпня 2017, 16:05

Автопарк поліції Черкаської області поповнився 18 сучасними службовими автомобілями Mitsubishi Outlander. Серед тих, хто отримав ключі від нового авто смілянські правоохоронці. Сьогодні відбулася презентація нового службового транспорту. Першими із поповненням автопарку працівників відділу поліції привітали керівники міста та району. Секретар міської ради Віктор Федоренко  побажав правоохоронцям успіхів у подальшій роботі.

 

Детальніше...
 
Засідав оргкомітет із відзначення Дня міста
Вівторок, 01 серпня 2017, 13:39

1 серпня під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання оргкомітету з відзначення 620-ї річниці Сміли. Участь у роботі засідання взяли керуючий справами Олександр Головченко, начальники управління освіти, молоді та спорту, відділу культури, відділу організаційної роботи та голова ради квартальних комітетів. Людмила Семенівна анонсувала програму святкових заходів, відзначивши, що до неї ще можуть бути внесені певні незначні зміни. На оргкомітет було запрошено учасника смілянського музичного гурту. Він запропонував виступ з концертом молодого, але вже відомого по всій Україні гурту «ЦELOFUNK BAND». Також кожен із присутніх на засіданні доповів про стан ввірених йому справ з підготовки до Дня Міста. Підсумовуючи почуте, Людмила Семенівна зазначила, що підготовка йде за планом, однак зробити треба ще багато, закликала всіх до активної роботи. Нагадуємо, що заходи, присвячені 620-ій річниці Сміли, розпочнуться 16 вересня. На свято запрошено делегації міст – побратимів.

 
Сесія міської ради не відбулася через відсутність кворуму
Вівторок, 01 серпня 2017, 08:31

31 липня, повинно було відбутися позачергове засідання 49 сесії міської ради. Проте, через відсутність кворуму сесію провести не вдалося. На сесію з 36 депутатів прийшли 19. Депутатам не вдалося затвердити порядку денного роботи сесії. Після перерви на сесію прийшли лише 15. Секретар міської ради Віктор Федоренко зазначив, що про свою відсутність його попередили лише декілька депутатів. На порядок денний сесії виносилися важливі для громади міста питання, безпосередньо -  про безоплатну передачу основних засобів на баланс комунального підприємства «ВодГео», про безоплатну передачу транспортного засобу на баланс КП «Варта», про припинення дії договорів позички транспортних засобів, укладених з СКП «Комунальник», про списання багатоквартирних будинків з балансу СКП «Наш дім» та передачу їх в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, про затвердження Програми поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі СКП «Смілатеплоенерго» на 2017 рік, про врегулювання заборгованості КП «Смілакомунтеплоенерго» за спожитий природний газ, про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 33-16/УІІ «Про міський бюджет на 2017 рік». В зв’язку з надходженням цільових коштів з державного бюджету для надання  субсидій населенню міста в сумі 3 млн. грн., секретар міської ради Віктор Федоренко змушений був скликати засідання виконавчого комітету міської ради для затвердження рішення про уточнення міського бюджету на 2017 рік. Рішення підлягає затвердженню сесією міської ради.

Шановні депутати, які не з’явилися на засідання сесії, не забувайте про свій прямий обов’язок  - захищати інтереси громади, яка вас обрала і чекає вашої допомоги.

 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Вівторок, 01 серпня 2017, 08:02

31 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основне питання, яке розглянули члени виконавчого комітету, стосувалося уточнення міського бюджету на 2017 рік.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 167