Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • вечірня Юрова гора

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

28 липня - Всесвітній день боротьби з гепатитом
Четвер, 27 липня 2017, 14:26

Міжнародна подія, присвячена проблемам гепатиту, відзначається 28 липня. Щорічно цього дня  проводяться заходи з популяризації знань про вірусні гепатити, для профілактики нових заражень серед населення. В 2016 році Всесвітня асамблея охорони здоров`я  вперше в історії поставила глобальні цілі боротьби проти вірусного гепатиту.

Детальніше...
 
Мовою цифр
Четвер, 27 липня 2017, 09:41

Станом на 01.07.2017 на пенсійному обліку в Смілянському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області перебуває 29908 пенсіонерів.  З них - 4873 пенсіонери працюють (16,6%).

Детальніше...
 
Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників
Середа, 26 липня 2017, 15:03

Сьогодні закінчується реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування). Наразі вступники зареєстрували 159 тис. електронних кабінетів, через які подано понад 1 млн 043 тис. електронних заяв. Загалом на всі освітньо-кваліфікаційні рівні – молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра – наразі подано 1 млн 656 тис. 625 заяв.

Детальніше...
 
Відбулося засідання виконавчого комітету
Середа, 26 липня 2017, 15:50

26 липня відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися захисту прав дітей, висунення кандидатури Зарічанської І.І. до присвоєння почесного звання України «Мати-героїння», проведення громадських слухань щодо обговорення проектів детальних планів територій, зазначених у проектах рішень, затвердження фінансових планів на 2018 рік смілянських комунальних підприємств «Смілатеплоенерго», «Смілакомунтеплоенерго», «Водгео», надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста Сміли та особам, що тимчасово проживають в місті, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 
Сини Героя України Євгена Войцехівського ростуть патріотами і люблять спорт
Середа, 26 липня 2017, 14:49

Молодший син загиблого Героя України Євгена Войцехівського, Руслан, відзначив день народження. Привітати його приїхали секретар міської ради Віктор Федоренко, голова районної ради Володимир Грошев. Із побажаннями продовжувати добру справу батька – займатися спортом та пропагувати власним прикладом здоровий спосіб життя представники влади подарували дітям Героя комплект для занять боксом, футбольні м’ячі, спортивні костюми, а також привезли солодощі та надали родині матеріальну допомогу. До поздоровлень долучилися радник голови обласної ради Анатолій Нужний та підприємець Сергій Махаринець.

Детальніше...
 
Контроль за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати
Середа, 26 липня 2017, 09:40

Під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко, з метою контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати, у виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та надходжень до бюджетів всіх рівнів.

Детальніше...
 
Депутатські слухання
Вівторок, 25 липня 2017, 16:15

25 липня, під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка, відбулися  депутатські слухання, на яких депутати розглянули проекти рішень, що будуть виноситися на розгляд чергової сесії міської ради. Одні із основних проектів рішень стосувались затвердження Програми розвитку веслувального спорту в м. Сміла на 2018-2020 роки, статутів Смілянської міської лікарні, ЗОШ №10, переліку об`єктів приватизації на 2017 рік, порядку розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі, виділення матеріальної допомоги громадянам, які потрапили у скрутне становище та ряду інших питань.

 
Прийом громадян у секретаря міської ради
Вівторок, 25 липня 2017, 16:02

Сьогодні секретар міської ради Віктор Федоренко провів прийом громадян. Основні питання з якими звернулися сміляни стосувалися облаштування автобусних зупинок, маршрутів міських автобусів, ремонту доріг, земельних питань, благоусторою міста. Віктор Антонович детально розглянув питання та, долучивши до їх вивчення відповідних фахівців управлінь та відділів міськвиконкому, надав чіткі відповіді щодо шляхів вирішення проблем, з якими звернулися громадяни.

 
Відбулося засідання міської комісії з питань ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу
Вівторок, 25 липня 2017, 14:22

25 липня відбулося засідання міської комісії з питань сталого функціонування житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Засідання провів заступник міського голови Олександр Риджаніч. В роботі комісії взяли участь представники житлово-комунальної галузі міста, представники депутатського корпусу, профспілки. Про стан підготовки об`єктів ЖКГ, бюджетної та соціальної сфери  до опалювального сезону 2017-2018 року доповіли керівники ТОВ «Сміла Енергоінвест», ТОВ «Смілаенергопромтранс», СКП «Смілакомунтеплоенерго», СКП «Комунальник», УЕГГ, Смілянський МРЕМ. Олександр Васильович особливу увагу звернув на оперативному  продовженні процесу оснащення приладами обліку теплової енергії житлових будинків, виконанні робіт по ремонту ліфтів та зовнішнього освітлення міста, поставив завдання керівникам житлово-комунальної сфери та теплогенеруючих підприємств щодо забезпечення належної якості виконуваних робіт. Голова координаційної ради профспілок Людмила Хоменко доповіла про стан виплати заробітної плати працівникам житлово-комунальної сфери.

 
Смілянський міський РЕМ повідомляє!
Вівторок, 25 липня 2017, 14:10

Шановні сміляни, надаємо перелік вулиць по місту, на яких будуть відключати електроенергію в зв’язку з плановими  ремонтними роботами у серпні 2017 року:

Детальніше...
 
Смілянських колегіантів виховують патріотами
Вівторок, 25 липня 2017, 13:16

Вчителі української мови та літератури школи №3-колегіуму на уроках мови і літератури часто озвучують слова Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Довженка та інших світочів української літератури, які ніколи не були осторонь життя народу, стояли на сторожі державності, бо розуміли, якщо вона буде втрачена, то все решта не має ніякого значення. Вивчаючи  великого Кобзаря, учні самостійно працюють над творчими видами робіт: пишуть реферати, готують виступи, створюють проекти-дослідження, презентації. Також відбувається активний процес дослідження творчості митців, чиї імена були безпідставно забуті, визначається їхнє місце в літературі свого часу і в духовній скарбниці сучасності.  Жанна Шевченко, учитель української мови та літератури школи №3-колегіуму вірить, що їхні учні стануть хорошими фахівцями, гарними людьми і справжніми патріотами.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 167