Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Виконавчий комітет

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбулося засідання депутатської комісія
Понеділок, 24 липня 2017, 16:09

Відбулося засідання постійної комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції. Засідання провів голова комісії Володимир Примак. В роботі комісії взяв участь секретар міської ради Віктор Федоренко. Основні питання, які розглянули на комісії стосувалися  внесення змін до рішення міської ради «Про структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на 2017 рік», мережі закладів охорони здоров`я, розгляду депутатських звернень, заяв.

 
«Системно змінюємо підхід до ремонту доріг», – очільник області
Понеділок, 24 липня 2017, 11:18

Дорожні ремонти на Смілянщині проінспектував голова Черкаської ОДА. Виїзну нараду Юрій Ткаченко провів спільно з керівництвом Служби автомобільних доріг області. Зокрема, нині триває середній поточний ремонт автодороги Н-01 Київ – Знам’янка. Йдеться про майже 8-кілометрову ділянку між Смілою та Кам’янкою. За словами дорожників, повноцінного ремонту тут не було останнє десятиліття. Можливим він став завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів і залученню кредитних коштів під державні гарантії.

Детальніше...
 
Дві смілянські команди запрошено на Міжнародний дитячий телефестиваль
Понеділок, 24 липня 2017, 10:09

З 6 по 9 вересня у Харкові відбудеться ІХ Міжнародний дитячий телефестиваль “Дитятко”. Цьогоріч до оргкомітету надійшло понад тисячу конкурсних робіт (1051) від 886 учасників з 87 країн світу. Загальна тривалість надісланих матеріалів - більше 220 годин. Найбільше робіт подано авторами і творчими колективами з України, Індії, США, Ірану, Іспанії та Франції. До конкурсної програми увійшли 134 роботи із 33 країн світу. До участі у фіналі конкурсу і церемонії нагородження запрошено 116 учасників, серед яких і два смілянські колективи: дитяче інформаційне агентство «Позитив» БДЮТ (керівник Юлія Харченко) і творче об’єднання “ІДЕЯ” гімназії ім. В.Т. Сенатора (керівник Світлана Остапова).

Детальніше...
 
Проектна діяльність на уроках технології
Понеділок, 24 липня 2017, 08:33

Проектна діяльність на уроках технології сприяє розвитку в учнів старших класів творчих здібностей, формуванню навичок саморозвитку і самоосвіти. На уроках технологій в школі №3-колегіумі під час виконання старшокласниками творчих проектів основна увага педагогів зосереджена на формуванні в учнів умінь творчо та критично мислити, уміння працювати з різними інформаційними джерелами, інтернет-технологіями, здійснювати дослідницьку роботу під час виконання відповідного проекту, проводити невеликі за обсягом маркетингові розвідки.

Детальніше...
 
Зустріч з учасниками АТО в управлінні праці та соціального захисту населення
П'ятниця, 21 липня 2017, 11:39

20 липня в управлінні праці та соціального захисту населення ВК Смілянської міської ради відбулася зустріч з учасниками АТО. Захід організовано з метою всебічного ознайомлення учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО про права та пільги, які їм передбачено законом.

Детальніше...
 
Про стан інфекційної та паразитарної захворюваності
П'ятниця, 21 липня 2017, 11:12

Смілянський міськрайонний відділ державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про стан інфекційної та паразитарної захворюваності населення міста Сміли за 6 місяців 2017 року.

 

Детальніше...
 
До уваги роботодавців міста Сміли!
П'ятниця, 21 липня 2017, 10:21

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради запрошує всіх роботодавців міста Сміли, які використовують найману працю, взяти участь в семінарі на тему: «Роз'яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю». Семінар відбудеться 3 серпня о 1500 в сесійній залі Будинку рад за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37 (1й поверх).

Детальніше...
 
Чим зацікавити учнів?
П'ятниця, 21 липня 2017, 10:10

Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. Ідея втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти, тобто освіти конкурентоздатної, спроможної забезпечити кожній людині умови для самостійного досягнення тієї чи іншої цілі, творчого самоутвердження у різних соціальних сферах. Велика роль у підготовці учня до подальшого життя, його самореалізації відводиться саме вчителеві початкових класів. Звичайно, навчальна програма для початкової школи передбачає чітко сформовані завдання для вчителя. Проте, останнім часом у дітей знижується бажання вчитися. Як зацікавити їх у навчанні?

 

Детальніше...
 
У Смілі триває очищення Тясмину
П'ятниця, 21 липня 2017, 13:40

Вперше у міському бюджеті Сміли заклали кошти на природоохоронні заходи, зокрема і на очищення річки Тясмин. Також міська влада вперше доручила виконувати роботи з очищення водойми комунальному підприємству «Комунальник». Його працівники освоїли швидко, донедавна невластивий для себе, вид діяльності. Із завданнями справляються як належить. Бригада і техніка нині очищають русло Тясмина у старій Гречківці та Яблунівці.

Детальніше...
 
Працівники Смілянського центру зайнятості відвідали обласний комунальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
П'ятниця, 21 липня 2017, 09:28

19 липня працівники Смілянського міськрайонного центру зайнятості разом з Головним державним інспектором Управління державної праці у Черкаській області відвідали комунальний гуртожиток, в якому проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування з метою ознайомлення з умовами проживання.

 

Детальніше...
 
Із сесії міської ради
Четвер, 20 липня 2017, 16:53

20 липня відбулася 47 позачергова сесія Смілянської міської ради сьомого скликання. Засідання сесії провів секретар міської ради Віктор Федоренко. На засідання сесії виносилося 2 питання, які стосувалися звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2017 рік».

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 167