Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Водограй

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Відбудеться семінар-практикум щодо використання електронної системи Prozorro
Четвер, 20 липня 2017, 16:00

У Смілі відбудеться семінар-практикум для Замовників та Постачальників товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи ProZorro, за участі представника ДП “ПРОЗОРРО” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Надії Бойко. На семінар запрошуються представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних закладів, підприємців, сільські голови. Семінар відбудеться 21 липня о 12.00 годині в міському Будинку культури, вул. Соборна, 100.

Детальніше...
 
Підсумки роботи
Четвер, 20 липня 2017, 15:04

Протягом I півріччя 2017 року відділом з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 призначено пенсії 721 громадянам, проведено 1249 перерахунків за додатково наданими документами, в т.ч. 553 працюючим пенсіонерам проведено перерахунки  пенсії з урахуванням страхового стажу або стажу та заробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсій, 663 індивідуально-масових перерахунків розмірів пенсії. Призначено 5 пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

 

Детальніше...
 
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області інформує
Четвер, 20 липня 2017, 14:31

Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, що були закінчені будівництвом до 05.08.1992 та розташовані на територіях сільських, селищних, міських рад, якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку.

 

Детальніше...
 
Сміляни достойно виступили у відкритому чемпіонаті України
Четвер, 20 липня 2017, 09:27

12 спортсменів зі Сміли виступили в складі збірної команди області у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що відбувся у Ковелі. За результатами змагань Вікторія Михайленко та Олександра Михайленко посіли ІІІ місце на дистанції 200 м у байдарці-двійці (тренер Дмитро Гусєв); Євген Палій, Олександр Хливнюк, Богдан Грязнов – ІV місце на дистанціях 200 та 500 м в складі збірного екіпажу байдарки-четвірки; (тренер Тетяна Пристайлова); Олександр Васиьєв, Назар Петренко – V місце на дистанції 200 м в складі збірного екіпажу байдарки-четвірки; Олександра Михайленко – VІІ місце на дистанції 200 м у байдарці-одиночці (тренер Дмитро Гусєв); Владислав Силка, Антон Шуляченко –VІІ місце на дистанції 200 м в складі збірного екіпажу каное-етвірки ( тренер рій Кириленко); Максим Ободовський, Денис Грязнов – VІІ місце на дистанції 200 м в складі збірного екіпажу байдарки-етвірки (тренер Тетяна Пристайлова); Олександр Васиьєв – Х місце на дистанції 1000 м (тренер Дмитро Гусєв).

Детальніше...
 
Вже до кінця 2017 року створять реєстр отримувачів житлових субсидій
Четвер, 20 липня 2017, 08:51

19 липня Кабінет Міністрів України ухвалив проект постанови “Деякі питання щодо призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Детальніше...
 
У підготовці до сесії міської ради
Середа, 19 липня 2017, 15:52

19 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торговельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. Провів засідання голова комісії Антон Кривко. В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Віктор Федоренко, заступники міського голови, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету. Основні проекти рішень, які розглянули члени комісії, стосувалися переліку об`єктів приватизації на 2017 рік, порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об`єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та атракціонних об`єктів у Смілі, Програми розвитку веслувального спорту в м. Сміла на 2018-2020 роки, Програми охорони навколишнього природного середовища міста Сміли на період з 2017 -2022 роки, міського бюджету.

 
Відбудеться семінар-практикум щодо використанням електронної системи ProZorro
Середа, 19 липня 2017, 15:18

У Смілі відбудеться семінар-практикум для Замовників та Постачальників товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи ProZorro, за участі представника ДП “ПРОЗОРРО” Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Надії Бойко. На семінар запрошуються представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, комунальних закладів, підприємців, сільські голови. Семінар відбудеться 21 липня о 12.00 годині в міському Будинку культури, вул. Соборна, 100.

 
Ви є прикладом для інших, – Віталій Коваль переможцям Міжнародного футбольного турніру
Середа, 19 липня 2017, 12:51

Вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату вітали в ОДА. Минулого тижня вони здобули перемогу на Міжнародному футбольному турнірі SENI CUP 2017, що відбувся 10-12 липня в Польщі. Про підготовку, турнірні змагання та власні емоції розповіли сьогодні в обласній адміністрації спортсмени та їхні тренери.

Детальніше...
 
Команда - запорука успіху!
Середа, 19 липня 2017, 10:22

Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провели тренінг направлений на злагодження команди та підтримку командного духу для учасників креативного табору танцювального клубу «Шторм». Під час тренінгу діти мали можливість разом із спеціалістами опрацювати різні життєві ситуації  та знайти із них вихід, переконатися, що команда - це саме те, що є запорукою успіху в будь-якій справі.

 
Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації
Вівторок, 18 липня 2017, 15:59

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголосили з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальніше...
 
Найперше – розвиток міста, а не гра в політику
Вівторок, 18 липня 2017, 15:36

У виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулася прес-конференція секретаря міської ради, в.о. міського голови Віктора Федоренка з представниками ЗМІ. В прес-конференції взяли участь заступники міського голови, керівники деяких управлінь та відділів виконавчого комітету. Одне із основних питань, яке цікавило журналістів, стосувалося публічних звинувачень від депутатів Юрія Кредзинського та Романа Хоменка в бік роботи депутатської комісії з питань місцевого бюджету, фінансів.., виконавчого комітету, корупційних порушень в проведенні комісії та в неправильному розподілі фінансів міського бюджету. Відповідаючи на питання журналістів, керівник міста зазначив, що не розуміє поведінки депутатів Кредзинського і Хоменка, які самі ж на початку року брали участі у затвердженні міського бюджету, а сьогодні публічно озвучують різні безпідставні звинувачення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 167