Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Зима

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

фінансова інспекція
Держфінінспекція в Черкаській області за 8 місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на понад 22 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,5 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 71 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 38 досудових розслідувань.

Детальніше...
 
Фінінспектори Черкащини виявили фінансових порушень на суму 2,7 млн грн під час ревізії Уманського національного університету садівництва та його підрозділів

Відповідно до Плану контрольно-ревізійної роботи на ІІ квартал 2015 року, Державною фінансовою інспекцією в Черкаській області було проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Уманського національного університету садівництва та 6 його структурних підрозділів: Агротехнічного коледжу УНУС, Тальнівського будівельно-економічного коледжу, Тальянківського агротехнічного коледжу, Шевченківського коледжу, Городищенського коледжу та Чигиринського технікуму Уманського національного університету садівництва.

Детальніше...
 
Держфінінспекція в Черкаській області за 7 місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на понад 14 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – липня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 14,4 млн грн.

Детальніше...
 
Держфінінспекція в Черкаській області за п’ять місяців 2015 року забезпечила відшкодування втрат на суму 9,8 млн грн.

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – травня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9,8 млн грн.

Детальніше...
 
Держфінінспекція в Черкаській області виявила порушень на 463 тис. грн під час ревізій двох відділів культури

Відповідно до Плану контрольно-ревізійної роботи на І квартал 2015 року, Державною фінансовою інспекцією в Черкаській області було проведено планові ревізії фінансово-господарської діяльності двох відділів культури:  Чорнобаївської РДА та виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Вказаними контрольними заходами встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 463 тис. грн.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2