Телефон для довідок

15-77 

4-10-16

(Цілодобово)

Сесійний зал


Ремонт мосту!

Цілодобова "Гаряча лінія" міської влади


Радіо Сміла

ОПОВІЩЕННЯ

Випадкове фото

  • Львів. Латинський кафедральний собор св.Марії

Надання житлових субсидій

Детальніше

ГІДНІСТЬ, ВОЛЯ, ПЕРЕМОГА!

10 міфів про субсидії

Міністерство соціальної політики України

/Завантажити файл/

Tелефон довіри

У прокуратурі Черкаської області для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції, у робочі дні з 9 до 18 години діє «телефон довіри» за номером 36-67-77, а також 0688355790.

Національна дитяча "гаряча лінія"

Тіньова зайнятість-проблема сьогодення

Не спалюй гроші - бережи енергію

Судова реформа триває

Відмовляйся від хабарів

Отримав субсидію -бережи енергоресурси

енергоефективні поради

Літній відпочинок

Швидко промайнув час і настала весела пора літніх канікул. А гімназисти традиційно розпочали відпочинок у пришкільному таборі „Сенаторець”: в гімназії стартувала табірна зміна.

Детальніше...
 
«Літня пригода»

05.06.2015 у рамках співпраці управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Барвінок» відбулося урочисте відкриття профільної зміни відпочинкового табору із денним перебуванням «Літня пригода».

Детальніше...
 
Розвиваємо творчий потенціал юних науковців

3 червня 2015 року на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми  відбувся Всеукраїнський семінар-практикум  керівників, методистів наукових відділень історії МАН України з теми «Формування історичної свідомості дітей та молоді засобами науково-дослідницької діяльності».

Детальніше...
 
Запобігання лісовим пожежам

З року в рік непоправної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Великі втрати зазнають господарства нашої області. Пожежі спричиняють зміну порід рослинного покрову, сприяють водній та вітровій ерозії, погіршують режим стоку рік – у вологих містах лісів виникають інтенсивні процеси заболочення. Таким чином, змінюється флора, фауна, структура всього біоценозу.

Детальніше...
 
«Громадянин»

28 травня 2015 відбувся заключний етап Суспільної акції «Громадянин», яку проводила Всеукраїнська асоціація вчителів суспільних дисциплін «Нова доба».

Детальніше...
 
Страхова медицина

За сприянням першого заступника міського голови Андрія Шовкуна та у зв’язку з ситуацією по медицині в місті, виникла велика необхідність кардинально змінити положення в Смілі на краще. Тому, керуючись досвідом по Україні в цілому, Андрій Григорович хоче запровадити страхову медицину, що надасть змогу покращити надання медичних послуг та зберегти кошти громадян міста. В понеділок 8 червня відбудеться зустріч з керівниками страхової компанії «Нафтагазстрах», яка вже працює з Залізничною лікарнею Сміли не один рік.

Страхова компанія «Нафтагазстрах» є лідируючою компанією у сфері добровільного медичного страхування (ДМС) на Україні.

За 20 років діяльності на страховому ринку Компанія набула авторитету і визнання з боку клієнтів і партнерів. Надійність та чесність роботи Компанії підтверджена багатьма перемогами у  Всеукраїнських конкурсах «Лідер страхового ринку» в основних номінаціях по добровільному медичному страхуванню за підсумками діяльності компанії в 2011, 2012, 2013,2014 роках.

Детальніше...
 
СЮРПРИЗИ «ПРЕС-ВЕСНИ»

Юнкори дитячого інформаційного агентства «ПОЗИТИВ» (БДЮТ) і творчого об’єднання “ІДЕЯ» (гімназія) повернулися з Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”. У ньому взяли участь одинадцять країн світу: Польща, Франція, Лівія, Алжир, Нігерія, Конго, Молдова, Білорусія, Татарстан, Азербайджан та Україна. Було представлено більше двох з половиною тисяч робіт.

Детальніше...
 
Випускники 2015

29-30 травня 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулися урочистості з нагоди вручення атестатів про загальну середню освіту 368 випускникам 2015 року, із них 8 медалістів.

Детальніше...
 
Нагородження переможців

26 травня 2015 року у сесійній залі обласного Будинку рад за участю голови обласної ради Валентини Коваленко, заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Віталія Коваля, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерія Данилевського, заступника директора Оксани Сімушіної, ректора обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної, голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України Ольги Жалдак, відбулося нагородження переможців предметних олімпіадах та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук всеукраїнського рівня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 181 182 183 184 185 186 187 188 Наступна > Кінець >>

Сторінка 188 з 188